2777
2789

راستش من دوبار کنکور دادم و موفق نشدم رتمو جوری کنم ک برم دندون یا پزشکی 

الان روانشناسی یه کلان شهرو با سوابق اوکی کردم

میخام دیگه دست از کنکور دادن بردارم و همین رشته رو بخونم و ارشد بگیرم هم ازمون استخدامی اموزش پرورش بدم و معلم بشم هم ادامه بدم ک بتونم مجوز مطب بگیرم

تو این چندسال دانشگاه میخام برم خیاطی رو ب صورت خرفه ای یاد بگیرم و یه کارگاه بزنم 

من خودم اگه قرار باشه یه شغلی باشم اون آشپزیه و بیشتر ب همین روانشناسی اعتماد دارم تا پزشکی چون ادمیم ک میدونم اخرش این پزشکی رو با سلامت تموم نمیکردم

الان ب علاقم ک اشپزیه فعلا نمیخام اهمیت بدم و در رابطه باهاش کاری کنم چون اینده ای ک میخامو نممیتونم باهاش بسلزم ولی خب برا خونمون تا این حد اوکیم ک ب علاقم بپردازم 

از طرفی نمیدونم خیاطی انتخاب درستیه ک میخام درکنار دانشگاه بهش بپردازم یا ن (میخام دوخت شیفون رو یاد بگیرم و مانتو و بقیه مدلا)

مامانم میگه دوباره برا کنکور بخون ولی خب بخونم ک چی بیارم؟ رشته هایی ک قراره کلی شیفت بردارم و اذیت بشم (همینم من نیوردم ولی خب بیشتر پافشاری کردن برا رشته های سخت و کم درامد ادمو اذیت میکنه)

من میخام هم دانشگاه رو بخونم ک تحصیل کرده باشم هم خیلطی یاد بگیرم ک پول دربیارم

حالا شما بگید کارم درسته یا ن و اگه ایده ی بهتری دارید ممنون میشم راهنماییم کنید

|هرکی امضامو دید بهم یادآوری کنه که تو قرار شد از صفر شروع کنی و گذشته و ادماشو فراموش کنی❤||از صفر شروع کردم و امیدوارم تو مسیر زندگیم موفق باشم ک همچنان پرقدرت ادامه بدم😍|

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

شما نهایت بتونید همون روانشناسی رو بخونید و ادامه بدید و آزمون استخدامی بدید ...بقیه رو عملا نمیرسی که بخوای ادامه بدی ...اشپزی هم که خب از واجبات زندگی هست .بخوای نخوای باید انجام بدی ..حالا اگه علاقه هم کنارش باشه که خوش به حال خانواده ات :))))))))

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
2803

ببین من 19 سالمه خب؟

اینکه میگن که اره یکسال میشه دندون اورد خیلی غلط و اشتباه ممکنه

من الان 19 سالمه

نشستم فقط پایه دهم میخونم  1403 هست

1404 که 20 سال میشم یازدهم

1405 ام 21 بشم دوازدهم و کنکور

که چی؟

چون "دندان بشم"

تا اخر عمر راحت بخوابم و راحت کیف کنم

دریر سن نشید توروخدا ..

درگیر این بشید ک زحمت بکشید و اخرش درامد تون بالای 50 نشه 

منی که21 وارد دانشگاه میشم با اون پول میتونم یکم پول بدم سنمو کم کنم

بخاطر سن ات قیدشو زدی نزن..

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

اهدافی که نیاز به مهارت کسب کردن دارن زمان زیادی میخوان و نمیشه چندتا چندتا جلو رفت بنظر من البته 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
شونصدتا هدف داریهدفات بیشتر از سه تا نشه

نه دیگه😁😁😁😁فعلا دوتان 

در اینده بیشتر میشن

|هرکی امضامو دید بهم یادآوری کنه که تو قرار شد از صفر شروع کنی و گذشته و ادماشو فراموش کنی❤||از صفر شروع کردم و امیدوارم تو مسیر زندگیم موفق باشم ک همچنان پرقدرت ادامه بدم😍|
نه

چرا ن خب چیکا کنم

شما نهایت بتونید همون روانشناسی رو بخونید و ادامه بدید و آزمون استخدامی بدید ...بقیه رو عملا نمیرسی ...

خب اره اشپزی ک هیچ

میمونه خیاطی و روان ک درکنار روان این انتخاب درسته یا ن

ببین من 19 سالمه خب؟اینکه میگن که اره یکسال میشه دندون اورد خیلی غلط و اشتباه ممکنهمن الان 19 سالمهن ...

دقیقا من برم دندون فقط ۱۰سال باید درس بخونم تا برسم ب قله

خب اره اشپزی ک هیچمیمونه خیاطی و روان ک درکنار روان این انتخاب درسته یا ن

خیاطی رو بهت قول میدم یکی دو تا تیکه که بدوزی خودت پارچه بعدی رو پرت میکنی کنار و میگی حوصله ات رو ندارم ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
خیاطیم بخوای انجام بدی از اینجا مونده از اونجا رونده میشی درستو نمیتونی خوب بخونی همه چیت به هم می‌ر ...

من الان بلدم خودم برا خودم مانتو شلوار میدوزم

فقط میخام حرفه ای ادامه بدم

اهدافی که نیاز به مهارت کسب کردن دارن زمان زیادی میخوان و نمیشه چندتا چندتا جلو رفت بنظر من البته

من خودم خیاطی بلدم و برا خودم مانتو بلیز شلوار میدوزم 

میخام حرفه ای یاد بگیرم

درکنار روان

2801