2777
2789
عنوان

در رابطه با تاپیک جاری پزشک و خانه داری منظور منو اشتباه فهمیدیننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 3780 بازدید | 303 پست
تو مملکت ما مردم یک چیزهای رو تحقیر میکنن که خودشون بهش نرسیدن تو زندگی. همینایی که خیلی از شغل ها ر ...

دقیقا کاش منم دکتر بودم ایقد درس خونده شب بیداری کشیده کشبک داده اونوقت چهارتا سبک مغز میگن وا اخه تفه تلاشای زنانی مثل اینا باید ستود

ولی خب بعضی ها زیاد وقت میگذارند بیرون وبه شوهرداری نمیرسنیکی را میشناسم که شوهرش با همون مستخدم روه ...

به درک

خانوم دکتر از دست شوهر سطح پایین خیانت کارش راحت شد

من اشکالی تو این داستان نمیبینم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من نمیدونم اونجا پست شما چی بوده ولی اکثرا اینجا خونه دارن به جایی نرسیدن خیلی گارد دارن نسبت به همه مشاغل

ما چه می‌دونیم کسانی رو که امروز می‌بینیم،  با چه حالی سرِ پا هستن ..پس یا مهربون باشیم یا "ساکت"/گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
قرار نیست برا دلگرمی استارتر حرفای زن ستیزانه بزنیم و بگیم پزشک چه تحفه ایه وقتی نمیرسه غذا درست کنه ...

حرف دهنتو بفهم اونی ک پارانوئیدیه تویی ک از هر حرفی سو برداشت رو داری 

خشت اول ک کج نهد معمار تا ثریا کج می‌رود دیوار نفر اول اشتباه نوشته بقیه هم همون نسخه رو آب و تاب داده

شعورت ب حرفات نمیخوره دیگه ریپ نزن

2803

جمعیت کنکوری ها رو تو همین سایت هم نگاه کنید اکثر بچه ها دارن برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی تلاش میکنن یا دنبال رشته ای هستن که بازار کار داشته باشه. اگه از نظرشون بد بود انقدر خودشون و خانواده ها اصرار نمیکردن

من شاغلم، خداسرشاهده هم درس میخونم هم باشگاه میرم و هم سر کار، تو هفته ۴ بار آشپزی میکنم . خونمم الان عکسشو میزارم اگر خاستین، تمیزو مرتبه، اتفاقا ادم وقخی سر کار میره نظم و انضباطش بیشتر میشه چون وقتش محدوده

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
درسته می تونه انتخاب کنه زن شاغل غذادرست نکنه اما ی سری وظایف ذاتیه نمی تونی کاریش کنه مثلا وقتی بچه ...

زنی که جایگاه و درامد بالایی داره به راحتی پرستار بچه میگیره

ما چه می‌دونیم کسانی رو که امروز می‌بینیم،  با چه حالی سرِ پا هستن ..پس یا مهربون باشیم یا "ساکت"/گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

افرین به شما

حالا مونده تا این تفکر تو ایران جا بیفته

ما در حدی تو فاجعه غرقیم که یه عده خانه داری رو با افتخار شغل میدونن 

مولد نیستن 

تو عمرشون خلق پول نداشتن 

کاملا وابسته جیب شوهرن و به فکرشون هم نمیرسه که بعنوان ادمی که چهارستون بدنش سالمه باید شغل و درامد داشته باشن!!

2801