2777
2789
عنوان

کلاس های شروع از مهر ماز

153 بازدید | 28 پست

بچه هاااا

من کلاسای شروع از مهر ماز رو ثبت نام کردم و پشت کنکوریم ولی فکر میکردم قراره واسه شروع از مهر کلاسا از اول شروع بشهههه ولی الان هر استاد داره همون درسارو ادامه میده و میگه باید برگردید جلسات قبلیوو ببینیددددد در کنار جلسات انلاین جدید...من نمیتونم قاطی بخونم همه چیو.نمیدونم چیکار کنم کلی کلیپ اموزشی چند ساعته هستت.شیمی ۳۱ تا کلیپ گذاشتههه...چیکار کنم😢اعصابم خیلی خورد شدهه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

عههه منم میخواستم ثبت نام کنم من که پرسیدم گفتن 10 مهر شروع شده بعد همه ی استادا از اول درس میدن

به منم همینو گفتن...ولی استاد هادیان فرد کلی فیلم گفته باید برم ببینم))) 

2803
به منم همینو گفتن...ولی استاد هادیان فرد کلی فیلم گفته باید برم ببینم)))

الان این شروع از مهر چقدر وقته شروع شده؟خب چرا یعنی درسش کامل نیس؟

تو گفتی شک کردم بگیرم یا نه

الان این شروع از مهر چقدر وقته شروع شده؟خب چرا یعنی درسش کامل نیس؟تو گفتی شک کردم بگیرم یا نه

نمیدونم از چندم مهر شروع شده.من تازه ثبت نام کردم.رفتم جلسه صفر شروع از مهر استاد هادیان رو دیدم.گفته بود من از اول شروع به تدریس نمیکنم  که سریع ببندمش و شما نکاتو کامل نفهمید.خلاصه یه برنامه داده که طبق اون برنامه ما باید برگردیم فیلمایی که مشخص کرده واسه هر روز رو ببینیم  و در کنارش کلاسای انلاینم باید بریم و روزی باید ۳ ساعت بزاریم..ولی ۳ ساعته واسه فیلم دیدنه و تمرین کردن و تست زدن خودش بالای ۳ ساعت تست میخواد.حالا میترسم بقیه استاداشم همین باشه.استاد زیستشو نگاه کردم دیدم توی جلسه یک شروع از مهر داره دوازدهم درس میده و بزنگشته به ده......نمیدونم خودمم گیج شدم کلی فیلمنن

نمیدونم از چندم مهر شروع شده.من تازه ثبت نام کردم.رفتم جلسه صفر شروع از مهر استاد هادیان رو دیدم.گفت ...

وای آره منم استرسسسسس گرفتم وقت نشه 

حالا درس دادنش چجوره؟

تستی هم کار میکنه؟

تایم کلاسا الان چجوریه

عهمه راضی بودی؟کامل با ماز پیش رفتی

نه فقط ریاضیش رو شروع از مهر دیدم که عزیزی بود زیاد راضی نبودم

ولی کرمی هم شروع از مهر داره که اون بهتره

کلا همه درساش به غیر از شیمیش خوبن

هادیافرد خیلییییییببببببیییییی بد تدریس میکنه بقیه استادای ماز خوبن

وای آره منم استرسسسسس گرفتم وقت نشه حالا درس دادنش چجوره؟تستی هم کار میکنه؟تایم کلاسا الان چجوریه

تدریسشو هنوز ندیدم.میخواستم تایمارو یادداشت کنم که گیج شدم فقط.ولی شنیدم که خوبن

2801