2777
2789
عنوان

حالم از خونمون بهم میخوره🖤😓

501 بازدید | 38 پست

شلوغه ی اتاق داره

ک برا شش نفره 

الآنم سه تا خواهرام لباس ریختن دور ور خونه پر لباس کاغذ اشغال مامانم هم بهش میگم بیا با هم مرتب کنیم میگه حوصله ندارم من دوتا امتحان سخت دارم شنبه هیچی بلد نیستم امتحان من پودمانی اگر بیفتم شهریور 

آشپز خونه هم همینجوری کثیف بازار شام 

پنج روز شده آشپز خونه جارو نکرده اگ من جارو نکنم جارو نمیکنه 

ی اتاق داریم اون انباری کردن همه وسایل مثل تخت و خرت پرت تا ریختن دوتا فرش کهنه توش داره بخاری قدیمی 

حالا جالبیش اینجا س همه لباس پرت میکنم جا لحافتی آخه کند لباس نداریم بخدا من تمرکز ندارم درس بخونم رو بروم شلوغ کثیف پر اشغال لباس چیکار کنم توقع دارن من با این امتحانا پاشم مرتب کنم باز دو روز بعد همون اش همون کاسه

کاربری دست دو نفر منو و خواهرم خودم تعلیق شدم سه بار دیگه شماره ندارم غزل و آوا😅💛

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
خب برو کتابخونه یه بار در سال کارت میگیری یچیزی حدود ۴۰ تومن هزینه شه کل سال میتونی با همون بری، دخت ...

اصلا نمیزارن برم بیرون طرز فکر قدیمی دارن

کاربری دست دو نفر منو و خواهرم خودم تعلیق شدم سه بار دیگه شماره ندارم غزل و آوا😅💛

چقدر سخته 

همتون توی پزیرایی میخوابید؟ 

باید یه روز حسابی خونه تکونی کنید 

وسایلایی که استفاده نمیشه بندازید برههههه 

اگه پول دارید تخت خواب سه نفره سه طبقه ای بخرید 

کمد بزنید 

خیلیا اقساطی انجام میدن

2801