2777
2789

قبل این بلند و پر بود فقط مشکلم این بود صاف بود فر نداشت 

الان انگار کچل شدم دو هفت هشدع ریمو کردم ولی هیچ هنوز در نیومده

خودم مژه کار بودم رفتم آموزش دیدم  بهترین جا رفتم بهتونربگم سراغش نرین 

روغن کرچک گرفتم ببینم چی میشه

آقای فردوسی پور شما دنبال چییییییی

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
ریموو هم کردم چند بار خواستم مدل عوض کنمجای درست حسابی کاشت کردم با مواد درست حسابی ریموو کردم

من پیش استادم رفتم که کارگاه میزاره پرررر آدم تو کل شهر مون معروفه مواد‌ش هم عالیه حالا من طبق تجربه خودم گفتم اینو الان واقعا مژه ندارم 

من یه سال زرم همشم والیوم مژه هام نصف شدتازه جای معروفم میرفتم نکنین تازه غسل اینام نمیشه الکی خودمونوگول نزنیم محلول سریتازدم بهترشد

یاحضرت علی اصغریه بارمعجزه ت روبهم نشون دادی بادادن دوتابچه بعدچندسال این محرم وصفرم منتظردستای کوچک تووحضرت رقیه م  تااربعین زندگیم درست کنین تااخرعمربه همه میگم  چقدرمهربونین چقدردستای کوچکتون  معجزه گرن ❤️❤️🥹🥹برای درست شدن زندگیم یه صلوات می فرستین برای حضرت علی اصغروحضرت رقیه  ❤️❤️❤️
لابد نامردی کرده مواد بد زده

بالاخره منم پول بهش دادم مشتری اش میشدم بعد اینک میشتاسمش واقعا مواد بد نمیزنه حتی به ما اجازه نمی‌داد با مواد کم کیفیت برا مدل هامون بزنیم

2801