2777
2789

باکسی که دوسش داشتم کات کردیم ولی میدونم ول کن نیس هم میگه دوسم داره هم باعکسامون تهدیدم میکنه نه میمونه نه میره حالم خیلی بده بی حوصله کلافه عصبانی موندم چیکارکنم من طلاق گرفتم فکرمیکنه توفکریکی دیگم درحالیکه اینجوری نیس اونم تواختلافه بازنش ولی تموم نمیکنه میگم بروسراغ زندگیت میگه بااحساس من بازی کردی حالاطلبکارم هست 

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

بنظرتون عکساروبه کسی نشون میده؟همسایه ایم هرچقدبرامن بدباشه برااونم همینه حالاش میگه مگراینکه من مرده باشم توبری به کسی یابله بگیواینا شوهرتوفقط منم بعدش یه حرفی نمونده توگفتی جداشیم میگم خب جداشدیم دیگه فکرکن من مردم دیگه پیام نده میگه حالم بده

کسی ک تهدید میکنه با عکس بایس همون لحظه ببوسیش بزاریش کنار

من میزارم کناراون ول نمیکنه شمارمم نمیتونم عوض کنم به همه جااینودادم

چرا با مرد متاهل وارد رابطه شدی

چون به گفته ی خودش توجدایی بودوچندین ساله دارن هرکی براخودش زندگی میکنن ولی دروغ گفت انگاربهم اینقددوست دارم ومحبتای الکی کردبهم باورش کردم حالااللن اون میگه بااحساسش بازی شده بجای اینکه من بگم بهش 

عملی میکنه بنظرت؟

نمیدونم عزیزم ایشالا ک فقط حرفه 

تاپیکمو بخون ببین منم تو چه دردسریم از استرس و اضطراب شب و روزم سیاه شده....هر روز و هرشب میمیرم از ترس و نگرانی🥺🥀

ما خانوما خیلی ساده لوحیم...

ما،زادگان دردهای بیشماریم....🥀😭

همه مردای متاهل همشون برای اینکه بتونن با یه خانوم دیگه برن تو رابطه ودل اون خاغنمو بدست بیارن اکثراا میگن ما با خانوم خودمون مشکل داریم حالاا چه عاطفی چه س ..ک..س ..ی ...ما نباید باور کنیم چون مطمین باشید اول واخر برمیگردند پیثش همون خانوم خودشون که اینهمه بما میگفتن باهاش مشکل دارند خیالتون راحت عزیزم ...درضمن ولش کن بذار هرگوهی می خواد بخوره اون میبینه تو میترسی داره بازیت میده ..خودش بیشتر از تو میترسه ..حس من میگه ...تو سفت جلوش وایساا ..من دنیایی دوست پسر داشتم ولی با یکنفرشون هم عکس نگرفتم وعکس ندادم چون بدم میاد بازیم بدن بدم میاد نقطه ضعف منو دست بگیرن بدم میاد با ابرو واعتبارو عزت وشان اجتماعی خانوادگیم بازی کنن ..بیا ازین رابطه بیرون بهش محل سگ هم نده مرتیکرو ..بابااا سه ماه طاقت بیار از شرش راحت میشی به امید خدا

2801