2777
2789
عنوان

شوهر آشغال قبل عروسی منو به گریه انداخت بعد راهی کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3369 بازدید | 162 پست
چرا

این دو روز داره تاپیک میزنه یه بار فحش میده مادرشوهرم من عروسی نمیبره میگه دعوت نیستی دلم‌میخواد برم

یه بار میگه دعوت شدیم مادر شوهرم نمیبره 

امروزم اینجور میگه 

قشنگ مشخص داره اراجیف میبافه 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خیلی سخته زندگی با اینجور مردی 

ولی 

واقعا دیدم در اطرافم  که مردهایی بودن که تعصب خشک و مذهبی زیادی داشتن و حالا ۱۸۰ درجه تغییر کردن

امیدوارم که نغییر کنه 

ولی خوب تو هم نباید دست روی دست بزاری شروع کن به درس خوندن یا هنری یا فعالیتی درآمد زا برای خودت پیدا کن 

خدای نکرده خواستی طلاق بگیری محتاج کسی نباشی

این دو روز داره تاپیک میزنه یه بار فحش میده مادرشوهرم من عروسی نمیبره میگه دعوت نیستی دلم‌میخواد برم ...

متاسفانه منم ناراحت شدم با خوندن این تاپیکش که متوجه شدم دروغ بوده

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓 دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌ زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخوای درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر، مادرشوهر، جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2803
موندن توی این زندگی ازت یه روانی میسازه و 2 روز دیگه مجبورت میکنه بچه بیاری . بروخونه پدرت یا مادرت ...

بچه رو خیلی وقته تو اقدامیم ولی خدا بهم رحم کرده همینطور الکی الکی باردار نمیشم مشکلی هم ندارم 

یبار حدودا یکی دو ماه پیش دیگه کم آوردم رفتم خونه مادرم نگفتم میرم قهر یا هر چی رفتم اونجا گفتم دیگه بر نمیگردم مامانم اونقدر غر زد ناله کرد آخرش مجبورم کرد خودم فرداش زنگ زدم بیا دنبالم

چقدر حرفت زشت بود کجا همه همذهبیا اینجورین ما کل فامیلمون مذهبین یک نفر این رفتارا رو نداره من شغلم ...

باور کن مذهبیا خیلی سخت میگیرن 

ولی خب شما دیگه روشنفکرین 

آخه ببین این خانوم شوهرشو جوری توصیف کرده که 

بنظرم انگار داعشیه 

اصلا مگه میشه به ناموس خودش توهین کنه؟!!!!

وقتی پول بهم نمیده از کجا پس انداز کنم از قبل دارم یکم چی بدم مبل جنسیش خیلی بیاد پایین تحملشون ندار ...

پودر لیموعمانی تو غذاهاتون بریز با عدس. عدسی رو زیاااااد درست کن. بعنوان صبحانه بده بهش

بچه رو خیلی وقته تو اقدامیم ولی خدا بهم رحم کرده همینطور الکی الکی باردار نمیشم مشکلی هم ندارم یبار ...

عوااااااااااااااا یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قرص بخور بنده خدا

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه بد گمانی هم یه حدی داره ،جون خودت بچه دارنشید شاید خدا فرجی کرد

بچه رو اوایل خب یه ماه قرص خوردم ولی حالم بد میشد بهم نمیساخت 

بعد به زور راضیش کردم دو سه ماه خودش جلوگیری کرد

از اون موقع به بعد تو اقدامیم ولی باردار نشدم خداروشکر

آزمایش قبل بارداری و سونوگرافی و ... رفتم

هیچ مشکلی نداشتم ولی خر شدم رفتم دکتر یه قرصی داد گفت وقتی پرسودی بخور باردار میشی

منم زیاد نخوردم منظم فقط دو سه تا خوردم

بعد اون اقدام داشتیم امشب خواب بچه دیدم

چیکار کنم

2801