2777
2789
عنوان

متاهلی یا مجردی

269 بازدید | 36 پست

من به ازدواج علاقه ای ندارم همینطور به بچه ینی ازدواج کنم میخوام شرط کنم که تحت هیج شرایطی بچه دار نخواهم شد و حتی اگه حامله هم شدم سقط میکنم‌.و طرف مقابل اگه بچه بخواد میتونم طلاق بگیرم تا اون به آرزوش برسه و  پدر بشه.

آدم مجرد باشه خوبه یا باید ازدواج کنه؟؟؟رل ندارم خواستگار خوب هم ندارم. یه شغلی اینترنی هم تو خونه دارم که پول کمی ازش در میارم راضیم‌. دلم میخواد عزت نفسمو بسازم زبان رو بخونم پول بیشتری در بیارم برای سفر خرج کنم‌.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

هر کس روحیات و علایقی داره ، من کلا تنهایی رو دوست دارم ، تاحالام عاشق نشدم برای من تنهایی مثل اکسیژنه ، تنها زندگی میکنم تناا سفر میرم تنها میرم بیرون سینما خرید رستوران ، برای من مجردی و تنهایی بهترین چیزه مگر عاشق شم 

🖤

همینجوری که داری پیش میری اوکیه،همینطور پیش برو 

نمیگم ازدواج بده ولی با روحیات الانت سازگار نیست و از مجردیت لذت ببر مگه اینکه کسی رو پیداکنی که مثل خودت فکر کنه یااینکه دیدگاهت عوض بشه .

بنظرم شما باتوجه به شرایط و خواستهاتون باید با ادمی مثل خودت ازدواج کنید و حتما شرط کنید این موارد رو... وگرنه که برید تو زندگی و اونم بعد چند سال بخواد و منحرو به طلاق بشه اصلا خوب نیست. خب مجرد بمونی بهتره تا مهر طلاق و اتفاقات بعدش برات پیش بیاد اونم تو جامعه کنونی ما. 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست. آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست👌🏻

بستگی داره آدم تا یه تایمی از ازدواج متنفره بعد که فرد مناسبشو پیدا می‌کنه یاام که از تنهایی خسته میشه دوست داره یکیو کنارش داشته باشه

ازدواج خوبه ولی نه به هر قیمتی و با هرکسی

مجردی مثل شکر هست، وقتی تو استکان زندگی زیاد از حد بشه دیگه حل نخواهد شد و دل رو میزنه. 

ما چون انسانیم مجبوریم طبق قواعد زندگی پیش بریم.

هیچ پدر و مادری تا ابد کنار فرزندانشون باقی نخواهند ماند.

هیچ خواهر و برادری جور دیگری رو نمیکشه.

هیچ دوستی تضمین نمیده همیشه همراهت باشه.

آدم مجرد هدف داره، اما از یه جایی دیگه نخ برنامه براش مهمه و نه هدف بزرگی خواهد داشت.

انگیزه و امید باید یه منبعی داشته باشه، برای یه مجرد این منبع هر روز ضعیف تر میشه.

و خیلی چیزای دیگه

دختر دهه شصتی 🩷 👸🏻
2801