2777
2789
عنوان

نوزاد کم وزن

142 بازدید | 21 پست

نوزاد دو ماهم بخاطر رفلاکس پنهان شدید از بدو تولد تا اللن فقط 800گرم وزن اضافه کرده خیلی شیر کم میخوره . دارو هم میخوره . ؟ بعد اینکه رفلاکسش خوب شد ممکنه تصاعدی وزن اضافه کنه  تو سن بالاتر از یسال وزنگیریش خوب میشه یا همچنان همونطور میمونه ؟

نگران نباش.بچه من هم رفلاکس شدید داشت و بالا نمی‌رفت وزنش .من از ۵ماهگی کمکی شروع کردم رفلاکسش خیلی بهتر شد.یکماه بعد غذا کمکی وزن میگیره. الان  در یکسالگی وزنش طبیعی.مادر مهربون ک اول صبحی تاپیک برا وزن بچه ت گذاشتی آروم باش و استراحت کن هر لحظه ای ک گیرت میاد.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

از یکسالگی که نه. چون معمولا راه میرن و دندون درمیارن دیگه نمودار وزنشون با شیب کم حرکت میکنه

دختر من از ۹ ماهگیش تا الان که یکسال و ۹ماهشه  حدودا ۱۲۰۰ زیاد کرد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2803

نوزاد منم رفلاکس آلرژی داره ۴ ماهشه از ۲۰ روزگی دیگه درست و حسابی سینه نگرفت. دکتر میگفت حساسیت به لاکتوز شیره و باید شیرمادر قطع بشه و شیر خشک داده بشه. شیر خشک هایی که معرفی کرد رو به سختی پیدا کردیم ولی بدترش میکرد. آخر خودم یه رژیم سفت و سخت گرفتم شیرمم میدوشم با شیشه بهش میدم. فقط شبها تو خواب سینه میگیره. از موقعی که شیر میدوشم وزنگیریش عالی شده. رفلاکسشم کنترله دارو نمیدم دیگه. ۲۸۰۰ بدنیا اومده الان وزنش ۶۷۰۰ هست. 

همسن دختر منه شیر خودتو میدی عزیزم؟

شیر خودم خیلی خوب بود و زیاد اما دخترم بخاطر رفلاکسش اشتها نداره کم میخوره  دکتر اپتامیل پپتی هم نوشت براش شیشه رو بهتر میگیره . نوک سینه هام بزرگ شاید بخاطر اون نگیره

نگران نباش.بچه من هم رفلاکس شدید داشت و بالا نمی‌رفت وزنش .من از ۵ماهگی کمکی شروع کردم رفلاکسش خیلی ...

ممنون عزیزم . افسردگی و اضطراب و استرس نمیدونی با من چه کرد؟ خیلی غصه میخورم . وزن تولد 3بود الان که دوماهش تموم 3800؟ یعنی فقط مشکل رفلاکس و کم شیر خوردن ؟ 

از یکسالگی که نه. چون معمولا راه میرن و دندون درمیارن دیگه نمودار وزنشون با شیب کم حرکت میکنهدختر من ...

تو سالهای بالاتر چی؟ مثلا 2و 3سالگی بهتر میشن یا همچنان ریز و کوچولو هستن ؟

ممنون عزیزم . افسردگی و اضطراب و استرس نمیدونی با من چه کرد؟ خیلی غصه میخورم . وزن تولد 3بود الان که ...

بجه من که ۲۷۰۰ بود.منم خیلی غضه میخوردم ولی با غذا کمکی حل شد‌البته باید زود شروع کنی.دکتر گفت پایان ۶ من آنا گوش نکردم زودتر دادم بهش غذاکمکی. نزدیک ب ۵ماهگی شروع کردم و اگر میدونستم انقد تاثیر داره دوهفته زودهم شروع میکردم.یکماه بعد غذا کمکیهم رفلاکس تموم شد هم شروع کرد ب وزن گیری خداروشکر الان وزنش کاملا نرماله

نوزاد منم رفلاکس آلرژی داره ۴ ماهشه از ۲۰ روزگی دیگه درست و حسابی سینه نگرفت. دکتر میگفت حساسیت به ل ...

ممنون عزیزم  میشه بگی رژیم چطور گرفتی ؟ اخه رژیم که شیر کیفیتش میاد پایین ؟  

بجه من که ۲۷۰۰ بود.منم خیلی غضه میخوردم ولی با غذا کمکی حل شد‌البته باید زود شروع کنی.دکتر گفت پایان ...

من رفلاکسش خیلی شدید اصلا خواب نداره اللنم تو بغلم یه چرت میزنه ؟شمام اینجور بود ؟

من اصلا فک نمیکردم همچین رفلاکسی هم باشه که نوزاد رو اینقد اذیت کنه یهو تو خواب ناز بخاطر رفلاکس از خواب میپره . و دم دهنش تف و حباب تشکیل میشه ؟ یعنی اینا اسید معدس؟

من رفلاکسش خیلی شدید اصلا خواب نداره اللنم تو بغلم یه چرت میزنه ؟شمام اینجور بود ؟

اصلا ی وضعی بود رفلاکسش در حدی بود مثل فواره بالامیرفت میریخت رو صورتش.رفلاکس نمیذاشت بخوابه.جای خوابش شیب دار کردم یه ذره بهتر شد.  

بجه شما هم احتمالا ب پروتئین گاوی حساسیت داشته باشه.هرجه زودتر بگو دکتر بنویسه آزمایش مدفوع برای تست حساسیت پروتیین گاوی.گرونه ازمایشش ولی لااقل مطمئن میشی تکلیفت مشخص میشه.چون در انتخاب مواد غذا کمکی باید رعایت کنی.تگر شیر خودتم میدی که اونم باید رعایت کنی سفت و سخت یا شیر رژیمی بدی اگر حساسیت داشت 

اصلا ی وضعی بود رفلاکسش در حدی بود مثل فواره بالامیرفت میریخت رو صورتش.رفلاکس نمیذاشت بخوابه.جای خوا ...

من اصلا یکماه فراوردهای گاوی نمیخورم . اپتامیل پپتی هم که دکتر داد مخصوص حساسیت به پروتتین گاوی . تو مدفوعشم خون و.. نیست .ولی تو خواب صورتشو خیلی میخارونه . من رفلاکس پنهان داره . . اصلا دارم روانی میشم 

سلام واقعا دلیل رفلاکس نوزادها چیه راه حلی برای جلوگیریش هست ؟

بچه اول منم داشت تا چهارماهگی پوست مون کنده شد تا یکم بهتر شد بچه خواب درستی نداشت یکسره بیدار بود و گریه میکرد البته با مصرف دارو یکم بهتر شد 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دل تو امروزیه قصه دوست داشتن رو باور نداره    دل من قدیمیه عاشق عشقیه که آخر نداره 
2801