2777
2789
عنوان

واااییی

37 بازدید | 5 پست

دارم میمیرم

پریودم خیلیی دلم درد میکنه نمیتونم بخوابم بنظرم چون عصری رفتم حموم تو دوران پریودی

مگه تاثیر داره؟آخه همیشه حس میکنم وقتی میرم حموم تو پریودی اینجور میشم ولی حالا خیلیی درد میکنه

کاربرای آقا و خانم هر دو برای من قابل احترام هستن ولی آقایون لطفا درخواست ندن چون ترجیح میدم با هم جنس های خودم گفتگو کنم🙏🏻😇اگه سوالی درمورد فیلم و سریال داشتی میتونی ازم بپرسی چون خیلی میبینم🥸حالا که تا اینجا خوندی اگه دوست داشتی یه دعا یا آرزوی خوب برام کن که از ته دلت باشه☺️🩵
معلومه که داره، خیلی باید زمانش کوتاه باشه

ای بابا باورم نمیشه آروم بشه

کاربرای آقا و خانم هر دو برای من قابل احترام هستن ولی آقایون لطفا درخواست ندن چون ترجیح میدم با هم جنس های خودم گفتگو کنم🙏🏻😇اگه سوالی درمورد فیلم و سریال داشتی میتونی ازم بپرسی چون خیلی میبینم🥸حالا که تا اینجا خوندی اگه دوست داشتی یه دعا یا آرزوی خوب برام کن که از ته دلت باشه☺️🩵

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

حموم اب گرم برای تسکین درد خیلی هم خوبه

فقط باید نشینی و از وان استفاده نکنی

کمرت با یه چیزی ببند

مفنامیک بخور

کیسه اب گرم بزار رو دلت

رو کمرت بخواب تکون نخور و بخواب

خب من حالا یه دانشجوی کنکوری هستم😁❕            متاهلم و اینو گفتم که به من درخواست دوستی ندید😐❕       
حموم اب گرم برای تسکین درد خیلی هم خوبهفقط باید نشینی و از وان استفاده نکنیکمرت با یه چیزی ببندمفنام ...

ممنونمم چشم