2777
2789
عنوان

خودمو زدم حالا سرگیجه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 27 پست
چییی؟یعنی چی ؟چی میشه حالا😢

تو گوش یه مایع هست اون تکون بخوره سرگیجه و حالت تهوع به ادم دست میده خودش درست میشه نشد باید بری پیش متخصص گوش بهت دارو بده 

البته ممکنه از اون نباشه من حدس زدم

نه از خودم متنفرم از فشار از خستگی😔

وا خب از خودت متنفری ک هستی برا چی میزنی میخای بزنی بده یکی بزنه دلش خنک بشه اینکارا چیه میکنین پی ام اس هستی؟ سختی همه جا هست وقتی به تو این سختی رو دادن ینی تو تحملش رو داری قدرتش رو داری ک حلش کنی واقعا که خیلی ضعیف بازی درمیاری

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینقدر خودتو بخاطر این دنیای فانی ناراحت نکن نزن تو صورت وسر خودت خدا بزرگه استرس نداشته باش ف ...

سهم من از این دنیای پوچ چیه پس؟ 😭💔

گویند که خدا همیشه با ماست ،ای غم نکند خدا تو باشی!🖤               خسته ام ، پشتِ سرم آب نریزید که من                                غسل میّت شده ام بس که دلم جان داده💔🥀
2803
از خودم متنفرم 😭اگه بمیرم که خوشحال میشم میترسم نمیرم یه جیز بدترم بشه تو چرا عزیزم😢

چرا از خودت متنفری ؟!- چی‌شده ؟!-

اگه تو بمیری ، خودت خوشحال می‌شی ولی من ناراحت می‌شم .. این چه حرفیه که می‌زنی:( دور از جونت . دوست داری باهم درموردش حرف بزنیم ؟- چی اینقدر ناراحتت کرده ؟-

من چرا ؟- راستش ، دلیلش‌رو دقیقاً همین چند دقیقهٔ پیش تاپیک زدم ؛ می‌تونی بری بخونی ببینی چیم شد وایی هرلحظه دارم بدتر می‌شم😂💔

وا خب از خودت متنفری ک هستی برا چی میزنی میخای بزنی بده یکی بزنه دلش خنک بشه اینکارا چیه میکنین پی ا ...

چون از خودم بدم میاد از این جسمی که انتخاب کردم بخاطرش اینهمه درد بکشم من از قوی بودن خسته ام دیگه اتفاقا کاش یکی میومد انقدر منو میزد تا بمیرم یا یه چاقو میکرد تو قلبم راحت میشدم💔😭

گویند که خدا همیشه با ماست ،ای غم نکند خدا تو باشی!🖤               خسته ام ، پشتِ سرم آب نریزید که من                                غسل میّت شده ام بس که دلم جان داده💔🥀
الهی بگردمت

خدا نکنه عزیزم💛🫂

چرا از خودت متنفری ؟!- چی‌شده ؟!-اگه تو بمیری ، خودت خوشحال می‌شی ولی من ناراحت می‌شم .. این چه حرفی ...

از همه چیم از مشکلاتی که دارم از تحمل از صبر کردن 

چون از خودم بدم میاد از این جسمی که انتخاب کردم بخاطرش اینهمه درد بکشم من از قوی بودن خسته ام دیگه ا ...

عزیز دلم تو بجای دیدن چاله چوله های زندگیت خوبیات رو ببین من گوشام یکم مشکل دارن تو بچگی اتفاقی افتاد ک شنواییم کم شد الان مثل تو بخام بکنم ک هیچی نمیتونم زندگی کنم من وقتی مدرسه رفتم درک کردم ک باهوشم زود یاد میگیرم پس از مامانم خاستم زودتر خوندن نوشتن رو یادم بده به محض تموم شدن الفبا کتاب خوندم باعث شد لبخونی خوبی داشته باشمو کسی نفهمه مشکل من چیه حتی شوهرمم نمیدونه الان بخاطر هوشی دارم برنامه نویسم میرم سرکار حقوقم از همه مردای فامیلمون بیشتر باز بگم؟؟؟ تو باید نقطه قوتت رو پیدا کنی قطعا تو یه چیز خوبی اونکارو گسترش بده

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
دیگه تو سرت نزن شنیدن باعث ضعیفی و آسیب چشم میشه

تو صورتم زدم نه سرم 

از همه چیم از مشکلاتی که دارم از تحمل از صبر کردن

درکت می‌کنم .. منم دارم سعی می‌کنم با زندگی کنار بیام و مشکل‍اتش‌رو حل کنم .. ، تو هم مثل من محکم وایستا و همین کار رو بکن:)

نه از خودم متنفرم از فشار از خستگی😔

منم وقتی خیلی خستم با مشت میزنم تو سرم😆 البته تا حالا یکی دو بار شده تو زندگیم مثلا یه بار تو کرونا مدرسه تهدید کرده بود اگر آزمون آنلاین پیشرفت تحصیلی رو شرکت نکنید دو نمره از پایانی همه دروس کم میکنیم منم یهو از سایت پرید بیرون از شدت ترس چند تا زدم تو سرم بعد میترسیدم هی میگفتم مامان مغزم تیکه تیکه نشده😄