2777
2789
عنوان

دوست ندارم خانواده شوهرم شب خونمون بخوابن چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 40 پست
اگر نمیترسیدی میگفتم سوسک بنداز تورختخوابشون ولی من خودم بسکه میترسم اول خودم سکته میکردم

اول خودم سکته میزنم 

اَللهُمَّ عجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج                                                        یه صلوات بفرست برای ظهور آقا 
توی هر حالت و شرایطی باشه میخوابن اصلا این چیزا رو درک نمیکنن

یعنی در این حد؟؟ اقا دیگه مجبورم جنایی کنم قضیه رو

دیگه چاره ای نداری باید شربت گیاهی یا قرص ضد الرژی بگیری دو سه تا حل کنی تو نوشابه و یا غذاشون لااقل بگیرن همش بخوابن  

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

الان ۴ ساله هر وقت میان شب میخوابن

چقد عجیبن. اینا فک کنم جز اون دست خانواده شوهرن که فک میکنن جا موندن از خانواده دختر. باید تلافی کنن چون معتقدن خونه پسرشون هست و هر کاری دوست دارن باید انجام بدن. 

یا خدا نمی دونستم برادر شوهرت و جاری ات هم میاد اینطور که خیلی بده نه به شوهرت بگو فقط مادرش

یه مادر متکبر و حرف خود داره که نگو 

انقد اخلاقش بده و جوری پسراشو تربیت کرده که حرفش باید سبز بشه تحت هر شرایطی

حتی اوایل ازدواجم میگفت من دوست دارم بیام خونتون بخوابم

جلوی من به جاریم میگفت خونه شمام میایم ۳ روز میمونیم با خنده و مسخره بازی حرفاشو میزنه

زبونش عین نیش مار میمونه میاد خونم بهش عزت و احترام میزارم بعد توی روم تیکه میندازه و دلمو میشکنه دخترشم از خودش بدتر 

اَللهُمَّ عجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج                                                        یه صلوات بفرست برای ظهور آقا 
2803
برای من چند بار اولش پیش امدش عزیرم منم رفتم پیش سوهرم خوابیدم تا اونا خجالت بکشن البته در ماه یه با ...

منم پیش شوهرم توی اتاق خودمون میخوابیم چون برادرشوهرم هم هست و من حجاب دارم و معذبم 

ولی اینا اصلا مهم نیست براشون 

یه مادر متکبر و حرف خود داره که نگو انقد اخلاقش بده و جوری پسراشو تربیت کرده که حرفش باید سبز بشه تح ...

به هر حال مادر بیاد یه حرفی 

میگی اومده پیش پسرش 

ولی جاری چرا بیاد شب بخوابه خونه آدم

مادرشوهر من هر پخی هست اصلا نمیا خونه ما غرورش اجازه نمبده خوابیدن تا حالا نمونده

نه این حق مسلم خودش میدونه اصلا وظیفه ما میدونه 

تازه فوق العاده مغرورم هست ولی توی این مورد بی عاره

یعنی در این حد؟؟ اقا دیگه مجبورم جنایی کنم قضیه رودیگه چاره ای نداری باید شربت گیاهی یا قرص ضد الرژی ...

😆😆😆

چقد عجیبن. اینا فک کنم جز اون دست خانواده شوهرن که فک میکنن جا موندن از خانواده دختر. باید تلافی کنن ...

آی گل گفتی دقیقااااا درد مادرش همینه

حالا خانواده من همیشه اولویت دوم دعوت ما هستن با اینکه ما بیشتر خونه مامانم میریم، مامانمو دعوت میکنیم میگه اول مادرشوهرتو دعوت کن بعد ما 

آی گل گفتی دقیقااااا درد مادرش همینهحالا خانواده من همیشه اولویت دوم دعوت ما هستن با اینکه ما بیشتر ...

اشتباه می‌کنی. به نظرم شما که رفت و آمد دارین و دعوت می‌کنی نوبتی کن کلا. این طوری که اول خانواده شوهر دعوت کنی شوهرت پر توقع میشه. هر کاری واسه خانواده خودت انجام میدید برای شوهر هم همون طور باشه. 

خدا رو شکر من که قطع ارتباط هستم ریخت این قوم قبیله تاتار رو نمی‌بینم. خدا بهت صبر بده خواهر.