2777
2789
عنوان

وسواس فکری عملی گرفتم

48 بازدید | 6 پست

واقعا اذیتم اما دست خودم نیست و حس مذخرفی دارم ، مهمونی ها رو کنسل می کنم چون می ترسم بچه هام ویروس بگیرن، کیک و شیرینی و بستنی نمی خورم چون می ترسم میکروب داشته باشن و نوزادمو مریض کنن ، اسم مسافرت که میاد تن و بدنم میلرزه از اینکه جاده خطرناکه و .....هزاران مساله مشابه همینا! 

حتی خیلی وقتا غذا رو ریختم رفته چون شک کردم که مبادا صاحب قبلی خونه توی فلان کابینت سم زدم باشه و من از وسیله ای که توش گذاشتم چیزی اومده باشه تو غذام! بگم تا صبح طول می کشه ، پیش مشاور هم نمیرم چون خودم خیر سرم روانشناسی خوندم و می دونم کاری برام نمی کنه چون چیزایی که اون می خواد بگه رو از بر هستم, فقط همدلی و راهنمایی شما دوستان شاید به دردم بخوره خواهش میکنم کمکم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

شماکه خودتون روانشناسی خوندین میدونین خط اول درمان وسواس دارو درمانی هست

ماهاتو دانشگاه یه سری نظریه خوندیم،درمان نخوندیم‌که

شما برید پیش یه روانشناس حرفه ای قطعا نمیاد براتون نظریه هارو بگه،پروسه ی درمان رو شروع میکنه که قطعا موثر هست💕

میدونم سخته ولی فقط یه راه داره

انجام ندادنش!

اون حرکات وافکاررو نمیشه کنترل کرد

ولی تاحدودی میشه سعی کنی انجامش ندی

اون ظرف غذارو بیرون نریز

یااگه وسواس چک کردن داری،چک نکن

میدونم سخته ولی فقط یه راه دارهانجام ندادنش!اون حرکات وافکاررو نمیشه کنترل کردولی تاحدودی میشه سعی ک ...

اره باید هر طور شده غلبه کنم به این افکار لعنتی ، تازگی ها اینطوری شدم 

نباید بزارم بال و پر بگیره وگرنه خیلی زود غرق می کنه آدمو 

لعنت به اینترنت ! هر چی میشه سریع سرچ می کنم و با خوندن مطالبش می ترسم . 

حتی یکبار مهمون داشتم و برنج رو نشسته ریختم تو آب جوش ، بعد که سرچ کردم از ترس اینکه یوقت توش قرص برنج نبوده باشه قششششششششنگ برنج بیست نفر رو ریختم توی سطل زباله و دوباره درست کردم 🥴