2777
2789

وزن و قدشون چقدره. وازصبح تا حالا چیا خوردن.بچه من خیلی بدغذاس.  ازصبح(یه کف دست بربری، یه لیوان شیر، یه کاکاعو. یه سیب، دوقاشق برنج. نصف بلال. سه قاشق ماکارونی، یه دونه بیسکوییت. یه لقمه کوچیک نون پنیر

دوستان لطفا 23ابان 1403رو به من یاداوری کنید. من تاریخ هارو زود فراموش میکنم. کیم نبیلیر...کیم نه چکیر... دنیا یه خنده ی از ته دل به من بدهکاره

ببخشید سوال میپرسم از چن سالگی بچرو ببریم مهد خوبه؟

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁 یه سوالی که عجیب ذهنمو درگیر کرده خب من چرا باید برای خواسته یکی دیگه صلوات بفرستم یا هر چیزی؟نذر کردید واسه خودتون بکنید نه واسه مردم که!!!! خیلی حس بدی میگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

قد ۹۲

وزن ۱۴

صبح یدونه تخم مرغ با نون لواش خورده و ی لیوان چای

ظهر ۴ یا ۵ قاشق قورمه سبزی و برنج 

شام هم یدونه رون مرغ پخته با نصف لیوان نوشابه 

دوتا نارنگی

یدونه شیر 

همینا 

تو لای مزه های زندگیم شیرین ترین طعمی... پسرم 🌹💕♥️زندگیم همسرم🖇️پسرم💗
2804
غذاش که خوبه تخم مرغ برای بچه هاعالیه

گاهیمیخوره گاهی نه

دوستان لطفا 23ابان 1403رو به من یاداوری کنید. من تاریخ هارو زود فراموش میکنم. کیم نبیلیر...کیم نه چکیر... دنیا یه خنده ی از ته دل به من بدهکاره
ببخشید سوال میپرسم از چن سالگی بچرو ببریم مهد خوبه؟

نمیدوتم والا

صبح یکم نون و پنیر یه لیوان شیر

نهار پنج قاشق البالو پلو

یکم سیب و نارنگی و کشمش از هرکدوم یکم

بستنی کیم

شام ۴ قاشق برنج

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت
2805
2801