2777
2789

واا😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

تهران نیاوران 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بعد از اون تاپیک پربازدید خیانت فهمیدم چقد توی نی‌نی سایت زن هایی که به شوهراشون خیانت میکنن زیادن .... خدابزنه به کمرتون....الهی نابود بشید.... بعدمیرم تاپیکاشونو نگاه میکنم میبینم به شوهره فحش میدن و میگن خیانتکار و کلی آه و ناله و مظلوم‌بازی .... خب پست‌فطرت توخودتم لنگه ی اون شوهر کثیفتی .....  همیشه از مردا بد میگفتیم ... فکرمیکردیم مردا ذاتشون خرابه ولی توی نی نی سایت فهمیدم زن ها خیییلی بیشتر از مردا هرزه و کثیف هستن .... کاش خدا هیچوقت از همچین زن هایی که زندگی های قشنگ آدمارو خراب میکنن نگذره ..... 💔

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

چرا ند روزه همه گیر دادن به محل زندگی .عکس میفرستن یا تاپیک میزنن راجب محل زندگیشون.

واقعا اینهمه عقده از کجا میاد؟ 

والا ما هم تو چاله میدون نمیشینیم اما نمیایم عقده هامونو خالی کنیم.

تازه به دوران رسیدگی سخته سخت خاهر خدا کمکشون کنه🤭🤭🤦‍♀️

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2801