2777
2789
عنوان

مجلس عقد برادرشوهرم برم یانه

918 بازدید | 59 پست

برادرشوهرم چن وقتیه باهمکلاسیش دوسته والان تصمیم‌به ازدواج گرفتن

خانواده دخترخانوم‌برای تحقیق رفتن پیش پدرمن

بابای منم راستشو گفته که ماراضی نیستیم ازخانواده دامادمون و مقداری خسیسن ولی پسراشون بچه هاخوبین

برادرشوهرمم باتوپ پر زنگ زد به شوهرم ک پدرزنت پشت باباگفته خسیس

شوهرمم گف مگه نیستن؟خب هستن پدرزنم نمیگف ازهرکس دیگه ای میپرسید همینومیگفت

یهویی برادرشوهرم داغ کرد ک پدرزنت غلط کزده فلان

من شنیدم گفتم درست صحبت کن مشکلی داری برو به خودشون بگوعدگف‌تو ساکت باش ادامه داد بابات غلط کزده بیجاکرده و… دیگ منم داغ کردم جوابشودادم مث خودش

حالا مراسم عقدشه منم گفتم نمیام تاعذرخواهی نکنه

شوهرمم یبارمیگه یه ساعت میزم میام یبار میگه نمیزم خودشوم نمیدونه چیکارکنه

نظرتون چیه

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من باشم نمیرم.

ولی مانع همسرتون نشین و بذارین اگه دوست داشت بره

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری حرفا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤۲.۹ کاش قلبم تپیدن بلد نبود...🙂 همیشه فکر میکردم زمانی که به یه سری چیزا برسم حالم خوب میشه ولی نشد که نشد، برعکس داره حالم بدتر میشه😪...۳.۲۳.چه بود زندگی اگر تو نمیرسیدی؟؟؟💍♥️💑.باز دلم مثل همیشه خالیه💔دیگه دنیا واسه من تاریکه،زندگی کوره رهی باریکه،آخر قصه ی من نزدیکه...💔۴.۲۵.داره تموم میشه دیگه...💔 یک روز قبل تولدم عشق بین ما هم تموم شد.امیدوارم هیچوقت جلوی راهم سبز نشی بی لیاقت🙂🖤
2803
مشکل از خانواده دختر خانومه این قدر عقده ای هستن که رفتن گفتن خانواده عروستون همچین حرفی زده

اونااحتمالابه دخترشون گفتن دخترشون به برادرشوهرم

حالاجالبه بابای عروس جدید کلی درموردشوهرمن بدگویی کرده وگفته همه این بدیارو برادرشوهرم بهشون کفته!!!

اصلا شما نباید دخالت میکردید حالام تا زمانی ک عذرخواهی نکرده نرید بنظرم

خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍             ی کنج از حرم بهم جا بده اقای مهربونم یابن الحسین (ع) :))        صلَّی اللهُ عَلَیکَ یَا اَبَاعَبدِاللهِ الحُسَین “علیه السلام” 🤲🏻❤️‍🩹

به نظرم پدر شما نباید این حرفو میزد. الان اونا فک میکنن شما مخالفی و چشم دیدن خوشیشونو ندارین

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /بزن باران بهاران فصل خون است /بزن باران که صحرا لاله گون است /بزن باران و شادی بخش جان را /بباران شوق و شیرین کن زمان را /به بام غرقه در خون دیارم /به پا کن پرچم رنگین کمان را
2801