2777
2789

توروخدا بگید 

بابام آدم معتاد و روانیی هست صبح مامانم گرفته کتک زده تمام موهاشو کنده انداخته از خونه بیرون مامانم گردنشو نمیتونه تکون بده 

اگه مامانم طلاق بگیره حضانت منو برادرمو می‌تونه بگیره؟؟ من ۱۸ سالمه ( هنوز واردش نشدم) داداشمم ۱۴

از یطرفم بابام خیلی کله شقه خیلی عوضیه خیلی بیشعوره روانیه ما نمیتونیم چیزی بهش بگیم چیکار کنیم با داداشم ؟؟

دو کاربر تو ی اکانت❣️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

عزیزم شما دیگه بزرگی اختیارت دست خودته با کی زندگی کنی برادرت هم ۱۵ سالش بشه خودش تصمیم میگیره 

مادرت ااستشهاد جمع کنه به پلیس شکایت کنه سریع میتونه طلاق بگیره

مادرت باید بره پزشک قانونی تا نامه نوشته بشه که کتک خورده که مدرک داشته باشی باباتم که هم معتاد هم چون میزنه مشکل روانی یعنی داره اینجوری تو دادگاه میتونی ثابت کنی که صلاحیت حضانت رو نداره فک کنم دیگه حضانت برا مادرت میشه

مادرت باید بره پزشک قانونی تا نامه نوشته بشه که کتک خورده که مدرک داشته باشی باباتم که هم معتاد هم چ ...

خب نمی‌ذاره منو داداشم بریم دادگاه اونموقع چیکار کنیم

دو کاربر تو ی اکانت❣️
خب نمی‌ذاره منو داداشم بریم دادگاه اونموقع چیکار کنیم

به مادرت تماس بگیر بگو این کارهارو کنه حضانتتون با مادرت میشه مادرت هم تو دادگاه اعلام کنه که خود بچه ها دوست دارن با من باشن و دخترم سنش قانونیه و پسرمم اونجا امنیت نداره ممکنه معتاد بشه پدرشم مشکل اعصاب داره وقتی نامه داشته باشه از کتک زدن بابات