2777
2789

سلام خسته نباشید من نزدیک به سه ساله که اومدم خونه پدرم و درخواست مهریه دادم ولی نتونستم درخاست طلاق بدم چون سند ازدواج بدست خانواده همسرم بود و دراختیارم نمیزارن. و تاالان هیچ مهریه ایم پرداخت نکردن . سعی دارن توافقی تمومش کنن ولی نمیتونم اینطوری از حق و حقوقم بگذرم . سه ساله حتی بچمم ندیدم چون حضانتو دادم پدرش ولی قرار بود عکسو فیلمشو بدن اما ندادن منم برحسب اعتمادم ب حرفشون توی حضانت قید نکردم بچمو سه ساله ندیدم . چطور الان میتونم طلاقمو بگیرم؟ پول وکیل هم ندارم ی وکیل گرفته بودم وکالت داده بودم جهازمو بفرسته بیاد وقتی اومد کارتن هاخالی بود تموم وسایلمو بالا کشید و ثبت زده بود ک تحویل داده شده.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

واقعا وكيل بالا كشيده يا كارتنها رو شوهرت خالي فرستاده بود و وكيل چك نكرده

فكر نكنم نياز باشه حتما سند ازدواج رو داشته باشي خب از دفترخونه ك عقد كردي پيگيري كن چي ميتونن بهت بدن شايد كپي برابر اصل

يعني يكي مداركش تو سيل زلزله و دزدي از دست بده نميتونه طلاق بگيره؟  

2803
واقعا وكيل بالا كشيده يا كارتنها رو شوهرت خالي فرستاده بود و وكيل چك نكردهفكر نكنم نياز باشه حتما سن ...

اون شخص مرده ک ثبت کرده مارو بعد ی شهر دوره خانوادم پیگیری نمیکنن نمیدونم میشه پیدا کرد یا ن 

و اینکه خود وکیل دزدید ما قرار بود دومیل بهش بدیم گفتیم از رو جنسا بردار ب اون ارزش ولی ۱۰۰ میلیون ازجهازمو بالا کشید .