2777
2789

ده روز پیش بردمش دکتر سفکسیم و اسپری برا بینیش داد چند روز دارو دادم بهش اسهال گرفت الان سرفه خلط دار داره ولی تب نداره بیحال هم نیست ولی خب تک وتوک سرفه خلط دار داره 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

ی راهی هم برا من بگید،هرکی راه معجزه آسا برا سرفه داره بگه

از بس از دیروز سرفه کردم،دیگ از سردرد و چشم درد دارم میمیرم😖

از اول ماه مهر ب دلایل متعدد دکتر زیاد رفتم،دیگ‌نمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر تب نداره ببرش حموم خلط هاش تخلیه شده قشنگ تو بخار بمونه... حواست بهش باشه

بعدم اوردی بیرون کلاه بپوشون و خوب خشک کن و بب کلد بزن براش بالای پیشونی و روی سینه و کنار گوش در حددد خیلی کم

به هیچ وجه سمت قلبش نزن

خونه رو هم مرطوب کن حالا با سماور یا کتری رو گاز یا بخور یا هر چی..‌‌

خدایا فقط از تو یاری میطلبم.پناهم باش  
2803

خب ببر دکتر متخصص .دونه به دم کن یا ۴ تخم بده بهش .سرفه رو باید جدی گرفت الان اسم دارو بیارم چون کوچیکه شاید خوب نباشه واسش

کَلآغ هَر کآری میکَرد قَشَنگ نِمیشُد .. دآد میزَد میگُفت طآووس خَرابه .. 𓆩𓆩🖤𓆪𓆪️
ی راهی هم برا من بگید،هرکی راه معجزه آسا برا سرفه داره بگهاز بس از دیروز سرفه کردم،دیگ از سردرد و چش ...

شربت گایافتزین بخور عالیه

کَلآغ هَر کآری میکَرد قَشَنگ نِمیشُد .. دآد میزَد میگُفت طآووس خَرابه .. 𓆩𓆩🖤𓆪𓆪️
ی راهی هم برا من بگید،هرکی راه معجزه آسا برا سرفه داره بگهاز بس از دیروز سرفه کردم،دیگ از سردرد و چش ...

شما عناب بجوشون بخور عالیه چند روز استفاده کن آب رو اتیشه 

خب ببر دکتر متخصص .دونه به دم کن یا ۴ تخم بده بهش .سرفه رو باید جدی گرفت الان اسم دارو بیارم چون کوچ ...

خب بردمش ببین دائم نیست سرفه اش گاهی داره همراه با خلط 

اگر تب نداره ببرش حموم خلط هاش تخلیه شده قشنگ تو بخار بمونه... حواست بهش باشهبعدم اوردی بیرون کلاه ب ...

این پماد ب ب کلد عالیه،برا باز کردن راه تنفس نوزادان👌

اما این که میگن سمت قلب نزن،من از متخصص کودکان سوال کردم،بهم خندید😑گف من پزشکم،بت میگم از زیر گردن چرب کن تا رو سینه🤷‍♀️این حرکاتو رو خودش انجام داد😅گف ببین اینجوری

این پماد ب ب کلد عالیه،برا باز کردن راه تنفس نوزادان👌اما این که میگن سمت قلب نزن،من از متخصص کودکان ...

والله چه میدونم

منم از دکتر شنیدم که سمت قلب نزنید گفتم به استارترم بگم خدای نکرده برای کوچولوشون پیش نیاد انگاری یه سوراخ قلبم دارن طفلکی

البته خوب میشه مطمئنم چون زیاد دیدم اطرافم

خدایا فقط از تو یاری میطلبم.پناهم باش  
آشرشته جان شمایی؟الان اسمتون رو دیدمشما تجربه هم دارید کهسفکسیم رو باید قشنگ بدید همراه پدی لاکت که ...

بخدا عزیزم من همه چی از بچه داری یادم رفته😅😅باورت میشه علت اسهالش نفهمیدم فکر کردم از دندون هاش هست تا خواهرم گفت بخاطر سفکسیم هست من از بعد کرونا خیلی فراموشی گرفتم هر چی برمیگردم عقب خیلی خیلی کم یه چیزها از بچه داری یادم میاد 

2801