2777
2789

من و همسرم۱ سال نامزد بودیم و الان ۳ ماهه ازدواج کردیم زیر یه سقف. پدر مادرم حتی یه حلقه برای همسرم نخریدن کت شلوار نخریدن مادرشوهرم خرید. بخدا یه تیکه جهیزیه ندادن همسرم خرید همیشه منو سر افکنده کردن شاید بپرسید چرا چون کلا ادم بی خیالی هست پدرم اصلا براش مهم نیست من کوچیک میشم هر چند شوهرم و خانوادش هیچوقت به روم نیاوردن. حالا چند ماه دیگه قرعه کشیم در میاد بنظرتون خودم براش حلقه یخرم؟ خودم قسطش دادم. راستی هنوز وام ازدواج نگرفتیم البته میدونم اونم پدرم قسطشو نمیده دلم خونه🥀💔

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

کار خوبی نکردن ولی غصه نخور در اصل همش وظیفه مرده وظیفه ای نداری وندارن خونوادت تازه فک میکنن چون تو باارزشی فقط اونا باید خرج کنن  شرمنده هم نباش فقط بگو ببخشید خونواده من اینن دیگه همین

کار خوبی نکردن ولی غصه نخور در اصل همش وظیفه مرده وظیفه ای نداری وندارن خونوادت تازه فک میکنن چون تو باارزشی فقط اونا باید خرج کنن  شرمنده هم نباش فقط بگو ببخشید خونواده من اینن دیگه همین

مردا زبونشون همبشه درازه

چه کاری بکنی چه نکنی

بنابر این بهتره نکنی که حد اقل دلت نسوزه

من که یه مخلوط کنو به شوهرم گفتم نمیخرم لازم نداریم گفت نه من استفاده نمیکنم خودش گرفت

تا پارسالم تو دعواها میگفت همه جهازو من دادم 🤣🤣

بخاطر اون مخلوط کنه

منم انقد خندیدم دیگه هیچی نمیگخ

ببین اصلاااا اصلاااا بد حانوادتو پیش شوهرت نگو

هر وقت حرفش هم افتاد بگو خانواده من مدلشون همینجوریه

اتفاقا خانوادتو بکش بالاذک فردا جرئت نکنه ب روت بیاره

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری متعلق به دو خواهر🫂
2801