2777
2789

اگه امسال برم باید برم شهر خودمون که شهر کوچیکی هست دانشگاه دولتیش هم سطحش بالا نیست چه برسه به آزاد دوست ندارم چهارسال برم دانشگاهی که دوسش نذارم میدونم سطح علمیش چندان خوب نیست

پشت کنکور هم نمیکشم بمونم مخصوصا شرایطشو سخت‌تر کردن

میتونم یه سال کار کنم هرچی درآوردم رو جمع کنم سال بعد برم آزاد یه شهر بزرگتر و بهتر میدونم هزینه‌اش زیاد میشه وای حداقل دانشگاهی هستم که حس بدی بهش ندارم اونجا هم میتونم در کنار دانشگاه برم سر یه کار پاره وقت

تو این سالی هم که دانشگاه نمیرم خب خونه‌ی پدر و مادرم هستم خرج خورد و خوراک و لباس و بقیه چیزا رو میتونم از اونا بگیرم هرچی درآوردم رو جمع کنم

نظرتون؟

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

من رشته برام مهم تره تا دانشگاه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
من رشته برام مهم تره تا دانشگاه

منم همینطور که تصمیم گرفتم برم آزاد پشت نمونم

ولی دانشگاه تا حدی مهمه چهارسال زمان میذارم حداقل بدونم جایی هستم که واسم مفید‌تره

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
چه رشته ای قبول شدی؟آزاد یا دولتی؟

هم دولتی آوردم هم آزاد

مهندسی کامپیوتر 

ولی دولتی شهری که قبول شدم از شهر خودمون سطحش پایین‌تره نمیرم 

همین دانشگاه دولتی رو برو و کنارش خوب درس بخون برای ارشد برو یه شهر دیگه یا تهران . دانشگاه آزاد ارز ...

از نظر من این دولتی ارزش چهارسال زمانمو ندارم

حاضرم آزاد جایی مثل تهران و مشهد و شهرهای بزرگ باشم تا این دولتی

به نظرم اگه یه سال از درس دور باشی و باز بخوای شروع کنی سخته و اینکه رشته مهم تر از دانشگاهه

کنکور که نمیدم شروعش با دانشگاهه درس‌ها هم یه جورایی جدید و متفاوتن

الان هم به درس زیاد نزدیک نیستم😅

سطح علمی کل دانشگاههای کشور افتضاحه دلتو ب این خوش نکنولی رشته ای رو برو ک موردعلاقته

قطعا تهران با جایی که من هستم خیلییی سطحش متفاوته

اغراق کردین ما دانشگاه‌های تاپ خیلی خوبی داریم که سطحشون هم خوبه

به عنوان کسی موندم پشت کنکور یسال میگم اگر با رشتت اوکی هستی و فقط،مشکل دانشگاس اصلا پشت کنکور نمون

خب نگفتم پشت کنکور میمونم که من اصلا کنکور نمیدم میرم آزاد 

2801