2777
2789
عنوان

واسه بی اعصاب بودن چیکار کنم

80 بازدید | 16 پست

من جدیدا خیلی عصبانی میشم میترسم کار دستم بده نمیدونم چرا اینجوری میشم بی دلیل یا حتی ب کوچک ترین دلیل اینجوری میشم چیکار کنم چی بخورم بع چی پناه ببرم؟ واقعا منو ترسونده

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

ببین ته ته اون دلت چه غمی جا خوش کرده یا گلگی از کی دارییا بغضی ک تو گلوت مونده رو با اشک بترکونش

زندگیم خیلی داغونه بدتر از چیزی ک فکرشو میکنی...ی چیزایی درست نمیشه واقعا و منم نمیدونم چطوری خودمو کنترل کنم

زندگیم خیلی داغونه بدتر از چیزی ک فکرشو میکنی...ی چیزایی درست نمیشه واقعا و منم نمیدونم چطوری خودمو ...

گلم بخدا نمیخوام ناله کنم

منم مشکلاتی دارم ک میخواد خفم کنه

ولی من و شما هی داد بزنیم چیزی حل میشه

فوقش ام اسی یا مریضی لاعلاج بگیریم

یا روانی میشیم

هر شب یک فنجون عرق بیدمشک بخور

من یک زنم با قدرت و صلابتی بزرگ   با روحی طغیانگر و با قلبی سرشار از عاطفه زنانگی    پس اگر آدرس را اشتباه آمدی       برگرد اینجا کسی از تنهایی نمرده است.   
گلم بخدا نمیخوام ناله کنممنم مشکلاتی دارم ک میخواد خفم کنهولی من و شما هی داد بزنیم چیزی حل میشهفوقش ...

میفهمم اتفاقا زیاد بهش فک میکنم خودمم میگم انقدر بهشون فکر میکنم آخرش مریص میشم خدایی نکرده...سلامت باشی ابجی🙏

وواقعا جواب میده؟🥲

تاثیر داره. مضرات داروهای شیمیایی را هم نداره. البته میتونید برید عطاری محل و بگید عرق گیاهی برای تقویت اعصاب می خوام.

من یک زنم با قدرت و صلابتی بزرگ   با روحی طغیانگر و با قلبی سرشار از عاطفه زنانگی    پس اگر آدرس را اشتباه آمدی       برگرد اینجا کسی از تنهایی نمرده است.   
فکر کنم مجردی و سنت کمهاز الان میتونی رو خودت کار کنیما دیگه ب نیمه راه رسیدیم از این روزات استفاده ...

اره ولی خب به هر دری میزنم بسته اس چیزای ساده همسن هامم ندارم هنوز هم مالی هم غیر مالی💔

میفهمم اتفاقا زیاد بهش فک میکنم خودمم میگم انقدر بهشون فکر میکنم آخرش مریص میشم خدایی نکرده...سلامت ...

چند سال پیش یه روز خیلی دلتنگ بودم با همون حالم رفتم باشگاه مربیم تا دیدم گفت فلانی چی شده بغض داشتم گفتم چیزی نیست فقط خسته ام

گفت فقط مرگ درمون نداره

یا حل میشه یا ب مرور باید عادت کنی یا راهکار بهتری پیدا کنی ک اذیتت نکنه

2801