2777
2789
عنوان

حالم خوب نیست دارم خفه میشم خسته شدم😭😭کم آوردم نمیتونم

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 57 پست
چی بگم اخه من شکاکم به نامزدم همش تو سرم میاد میگم نکنه خیانت کنه چند بار هم دستم رو شده فهمیدم شک ب ...

بایداول این حس شک روازخودت دورکنی زشته چندباردست روشده شوهرتم ک پاک پاشوخودتوجمع کن خانومانه رفتارکن یکم محبت بش کن رفتارقبلتوبزارکناریه دوش بگیرسرحال شوباشوهرت بزن بیرون بستنی بخورین بخندجهازتوحاظرکن پاشودخترپاشووووووووووووو

سعی کن خودت رو خالی کنی از این افکار و هرچیزی که باعث میشه این افکار بیاد تو ذهنت ازش دوری کن

مادر باعث میشه میخوام ازش دوری کنم اما تا وقتی تو یه خونه ایم و مستقل نیستم کامل نمیشه

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

چی بگم اخه من شکاکم به نامزدم همش تو سرم میاد میگم نکنه خیانت کنه چند بار هم دستم رو شده فهمیدم شک ب ...

شکت به همسرت دلیلش همون خیانت پدرت به مادرته بدبین شدی 

با این وضع خانواده هم اصلا طلاق نگیر که بدبخت تر میشی

تمام قدرت و توانی که داری و به کار بگیر که این بدبینی و شک رو از بین ببری و با همسرت خوشبخت باشی

خودتو درمان کن 

سیاست ها و لطافت های زنانه به کار ببر تا همسرت و عاشق کنی

حرفت مثل این میمونه که بگی وقتی دارن چاقو میزنن تو شکمت تو سعی کن درد نکشی

ن منظورم اینکه میگیم از رفتارهایی که انجام میدی باعث میشه مامانت واکنش نشون میده پرهیز کن

تا حالا باهاش صحبت کردی ببینی علت برخورداش چیه

اره خیلیییی علت تفاوت طرز فکر هس 

دنیای اون با دنیای من فرق داره و مشکل اینجاست که اون میخواد من طبق میل و سلیقه اون باشم و من هم با تفکرات و سبک زندگیش مخالفم

در اصل مشکل عدم تفاهمه 

اره خیلیییی علت تفاوت طرز فکر هس دنیای اون با دنیای من فرق داره و مشکل اینجاست که اون میخواد من طبق ...

نمیشه مثلا روزها دانشگاه باشی یا بری یه جا مشغول کار که همش تو خونه نباشی در کنارش

2801