2777
2789
عنوان

خانوما رابطه در پریودی

2735 بازدید | 112 پست

سلام دوستان

بنده از اول که پریود شدم همیشه ۴ روز پریودم طول کشیده همیشه بعد ۴ روز غسل کردم و نمازام رو خوندم و ...

( فقط روز اول و دوم و سوم خونریزی دارم و روز چهارم تقریبن خونریزی ندارم)

این بارم دقیقن روز چهارم و اخر کل اون روز سر صبح یک لک قهوه ای داشتم و شبش میخواستم غسل کنم

همسرم ببخشید واقعن شرمنده ازم رابطه خواست و منم که تموم شده بودم مشکلی ندیدم قبول کردم

و در طول رابطه هم خونریزی نداشتم و اما متاسفانه فرداش نزدیک ظهر خون دوباره یکم اومد و تموم شد

الان بنظرتون من مرتکب گناه شدم و باید توبه کنم ؟

ممنون میشم در کمال احترام و شخصیت نظرتون رو بگید

اگر قصد توهین و ...دارید از تاپیک عبور کنید

( چون سایت پر تبلیغ دکتر شده تصمیم گرفتم پزشکای خوبی که میرم داخل امضام بگم : برای الژی و اسم دکتر سیما شکری بیمارستان پیامبر اکرم خوبه ، چشم پزشک : دکتر محسن رحمتی کامل )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر میگن تو پریودی رابطه نداشته باشید دلیلش اینه که برای سلامتی خودتون ارزش قائل باشید

همونطور که همه چیز رو گناه ندونید و توبه رو انقدر آسون و مسخره نبینید که واسه هرچیزی به کارش ببرید

خب من حالا یه دانشجوی کنکوری هستم😁❕            متاهلم و اینو گفتم که به من درخواست دوستی ندید😐❕       

عزیزم توبه چیه جز اینکه دفعه بعد حواست باشه کامل تموم بشه بعد رابطه داشته باشید ؟ 

خدا این احکام رو گذاشته که ما درست زندگی کنیم . همین .

برای خودت سختش نکن

در سرم جنگ های بسیاری ست ؛ که تنها کشته اش منم !
چه سوالای سطح پایینی

اگر بهتون فشار میاره از تاپیک بفرمایید بالا

برای امثال شما تاپیک سطح بالا زیاده

مبادا از دماغ فیل بیفتید

( چون سایت پر تبلیغ دکتر شده تصمیم گرفتم پزشکای خوبی که میرم داخل امضام بگم : برای الژی و اسم دکتر سیما شکری بیمارستان پیامبر اکرم خوبه ، چشم پزشک : دکتر محسن رحمتی کامل )
چه سوالای سطح پایینی

اگر بهتون فشار میاره از تاپیک بفرمایید بالا

برای امثال شما تاپیک سطح بالا زیاده

مبادا از دماغ فیل بیفتید

اگر میگن تو پریودی رابطه نداشته باشید دلیلش اینه که برای سلامتی خودتون ارزش قائل باشیدهمونطور که همه ...

اینکه من راجب چیزی اطلاع ندارم و سوال میپرسم هیچ اشکالی نداره

اما شکر خدا همین که خودم رو انقدر بالا نمیبینم و به خودم اجازه نمیدم با هر لحن و کلماتی که فقط در شان خودتخ بقیه رو خطاب بدم خدارو شکر میکنم

ترجیح میدم مشکلم فقط ندونستن باشه تا غرور و زبون تلخ

نه عزیزم ندونسته بوده گناه نداره که شما فکر میکردی تموم شده با این علم رابطه داشتی پس اشکالی نداره

بله دقیقن اینطوری بوده

چون پریود هام معمولا مرتب و ثابته فکر کردم کامل تموم شدم

و ممنون از پاسخگویی بدون قضاوتتون

مگه گناهه؟ نمیدونستم فک کردم بخاطر پیشگیری بیماری میگن نباید رابطه داشته باشی

البته شاید باید میگفتم من اهل تسنن هستم و بله برای ما گناهه

2801