2777
2789

من ۲۰ سالمه ۲ ساله پشت کنکورم 

امسال غیرانتفاعی قبول شدم ی شهر دیگه شهریه دانشگاه و خوابگاه باهم ۱۵ تومن میشه 

خانوادم وضع مالی خوبی ندارن نهایت بتونن شکم خودشونو سیر کنن 

فکر میکنن بی عرضم که دانشگاه قبول نمیشم 

میخوام از این خونه برم میخوان ازشون دور باشم ولی چیکار کنن شهریه دانشگاه انقد زیاده😭😭😭

نمیخوام براشون دردسر باشم دوست دارم برم دانشگاه ولی میگم چجوری پول دانشگاهو بدم

از ی طرف میگم بمونم برای سال بعد بخونم ولی نمیتونم تو این خونه بمونم خسته شدن از دستم 

خواستگار هم دارم بابام میگه ازدواج کن 

شما جای من بودید چیکار میکردید 😔

کاربری دست دو نفره ، ما دو تا دوست جون جونی👭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

دانشگاه میرفتم با یه کار که بتونم انجام. بدم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

برو کار کن درستم بخون دوباره امتحان بده سال بعد اینجوری هم از دست خونوادهچت راحت میشی

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️