2777
2789

سلام 👋

تبریک میگم عزیزم😍

بذار اینطوری بگم.. انقدر نمایشنامه و داستان و شخصیت پردازی دوست داری که بشه همه زندگیت؟همه همه همه شنبه ها و یکشنبه هات؟

و راجع به کار..من تنها درآمدم تا حالا ترجمه شفاهی بوده

دوستام و هم کلاسیم تدریس میکنن..آنلاین و حضوری

با کارفرما یا بدون کارفرما..

رویای بابل

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
سلام 👋تبریک میگم عزیزم😍بذار اینطوری بگم.. انقدر نمایشنامه و داستان و شخصیت پردازی دوست داری که بشه ...

ممنونم :))) ازون لحاظ که خب آره ، تنها دلیلی که داشتم علاقه شدیدم به ادبیات بود. چند تا از نویسنده های مورد علاقتو میگی بهم :))؟ 

برای تدریس میشه از همون ترم اول رفت؟ بعد اینکه باید خودمون حضوری بریم آموزشگاه ؟ هیچ ایده ای ندارم 

راستش

ممنونم :))) ازون لحاظ که خب آره ، تنها دلیلی که داشتم علاقه شدیدم به ادبیات بود. چند تا از نویسنده ه ...

😘مثلا شرلی جکسون

نویسنده داستان کوتاهه بهترین اثرش لاتاری

آلیس مونرو

یا کانل the most dangerous game

چخوف

رویای بابل
ممنونم :))) ازون لحاظ که خب آره ، تنها دلیلی که داشتم علاقه شدیدم به ادبیات بود. چند تا از نویسنده ه ...

برای تدریس بعضیا از ترم اول رفتن ولی ممکنه هی مصاحبه بری و هی کارفرما رد کنه یعنی نباید سریع تسلیم شی... دوره تربیت مدرس دارن تقریبا همه موسسه هاttc.. ولی باید مطمئن شی جذبِ مدرس هم دارن و اینکه اگه تدریس خصوصی دوست داری یه پلت فرم هایی هست برای تدریس با قرارداد یکساله

رویای بابل
آها بعد راستی به نظرم خیلی آدم باهوش و جالبی هستی، همه تاپیکات و تقریبا خوندم :)) خیلی دوست داشتم دو ...

باهوش و جالب که خودتی خوشگله..😙😙(وی از خوشحالی پرواز میکند واز تخت طبقه بالا شیرجه میزند پایین)

منم دوست دارم دوستت باشم

رویای بابل
😘مثلا شرلی جکسوننویسنده داستان کوتاهه بهترین اثرش لاتاریآلیس مونرویا کانل the most dangerous gameچخ ...

پسر چه سلیقه خفنی داری:)) the witch شرلی جکسون هم خوبه من کلا ادبیات آمریکا رو بیشتر دوست دارم

2801