2777
2789
عنوان

هفت سال فریبم داد اخرشم با یه بچه انداختم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 94 پست

اسی فحش نده بهش شات میگیره برات میشه دردسر . 

باور کن خدا ب این راحتی ازش نمیگذره . 

ان شاء الله خدا جوری دستتو میگیره ک باورت نمیشه 

حالا ک از این ادم سمی جدا شدی ارامش را از خودت و بچت نگیر . در روز حتما برید از خونه بیرون شده پیاده روی تا ی پارک رفتن در نونوایی هرچی فقط برو بیرون از خونه 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....
دقیقا ولی برمن استرس بیش از حد بود جوری ک حالم بدمیشد فشارم میفتاد دستام میلرزید نمیتونستم صحبت کنم ...

چطور

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

با برادرش و پدرش شریکی کار‌ میکنن بازارین بهت بگم شاید نزدیک چهارصد پونصد میلیون در ماه درامدشونهاون ...

اگر خبر مرگش تاجر از آب دربیاد طبق ماده 3 قانون اعسارش رد میشه باید کل مهریه و نفقه شما رو بده...

تا تو هستی چیزی برایم مهم نیست...
انقدم اعتماد بنفسش بالاس میگه بهتر از من آدم وجود نداره

خاکبرسرش مرتیکه بیشرف روانی. این احتمالا خیانت هم میکرده بهت انقدر راحت اینجوری حرف میزنه. ارواح عمش فکر کرده خیلی زرنگه گفته اینو ولش میکنم  بچه رو هم میندازم سرش هیچی هم بهش نمیدم،خودمم میرم با یکی دیگه عشق و حالمو میکنم 

بچه بدبخت بیچاره مگه اسباب بازیه 😐انسانیت کو؟

نه مادر اسباب بازیه . مرتیکه آشغال ۷ سال زتدگی را ب کام زن و بچه زهر مار کرده حالام تنها با خانوادش خوش باشه ؟ بچه ی مدت پیش باباش باشه بد نیست 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....