2777
2789

حالم بده موقع انتخاب رشته گفتن هشت تومنه 

الان میگن دوازده رشته بیوتکنولوژی 

چطور به مامان بابام بگم 

کاش میمردم کاش کاش میمیردم اینجوری نباید عذاب بکشم

دوتا گرگ وجود داره که همیشه در حالِ جنگن یکی تاریکی و ناامیدی و یکی نور و امیدمیدونی کدوم برنده میشه؟+به هرکدوم که غذا بدی!

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

خب نمیشه یه سال بمونی؟ چون هم هزینه میدی هم اگه دختری شغل پیدا کردن با علوم پایه یکم سخته 

اگه خودت دوست داری بری ، دیگه نهایتا کمکت نکردن یه کار پاره وقت انجام بده ماهی ۳ تومن هم باشه خرج دانشگاهت درمیاد

2803
ناراحتی نداردیه کار پاره وقت پیدا کنهمه چی بسپار به خدا جور میشه عزیزم

خیلی ناراحتم بعد سه سال پشت کنکور موندن این باشه نتیجش

چقدر خانوادم با حرفاشون قلبمو بشکنند خسته شدم 

دوتا گرگ وجود داره که همیشه در حالِ جنگن یکی تاریکی و ناامیدی و یکی نور و امیدمیدونی کدوم برنده میشه؟+به هرکدوم که غذا بدی!
خیلی ناراحتم بعد سه سال پشت کنکور موندن این باشه نتیجشچقدر خانوادم با حرفاشون قلبمو بشکنند خسته شدم

نه ناراحت نباش وقتی تو مسیر قرار بگیری راحتتر میشه 

به جای نگرانی ببین چطوری میتونی برنامه ریزی کنی کار هم کنی کنار درست