2777
2789
عنوان

دیشب مهمون داشتم منو غذاییم خوب بوده خانما

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 25 پست

هر دو نوع غذا با گوشت قرمز خوب نیست عزیزم

بهتر بود یکیش مرغ باشه❤️

عاشق شده‌ام.شکست خورده‌ام. پیروز شده‌ام.اشتباه کرده‌ام.انتقام گرفته‌ام. تحقیر شده‌ام. دوست داشته شده‌ام.به من عشق ورزیده‌اند. زیرابم را زده‌اند. از کار بی‌کار شده‌ام.دستم را گرفته‌اند. سفر کرده‌ام. وحشت کرده‌ام.از ته دل خندیده‌ام.شهری را که دوست داشتم ببینم دیده‌ام. دیوانه‌وار رقصیده‌ام. خدا را گم کرده‌ام. خدا را دوباره پیدا کرده‌ام.سقوط کرده‌ام. در منجلاب دست و پا زده‌ام.نفرت ورزیده‌ام. از خودم متنفر شده‌ام. خودم را دوست داشته‌ام.برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام. برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام.نفرت‌هایم فروکش کرده‌اند.کتاب خوانده‌ام. فیلم دیده‌ام.فریاد زده‌ام.گریه کرده‌ام. دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم. کسانی از دیدنم هیجان زده شده‌اند. کسی دوست داشته سرم از بدنم جدا شود. مسیرم را پیدا کرده‌ام. بدنم را به سبک خودم دوست داشته‌ام.هورمون‌های مادرانه‌ام فعال شده‌اند.عقل و منطقم غالب شده است.نگذاشته‌ام شکستم را ببینند.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی اینها... 🍂🔮

کبلب جوشته قیمه توش گوشت ،بعدم سخت نگیر هرچی که بلدی خوب درست کنی بزار دفعه بعد ماهی بده بهشون 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

هر دو نوع غذا با گوشت قرمز خوب نیست عزیزمبهتر بود یکیش مرغ باشه❤️

آخه من مرغو برای مهمون نمیپسندم زیاد 

برای مهمون خودمونی درست میکنم اکثرا 

عشق فقط سه حرفه 👈❤️خدا❤️ ️ 

عالیه و سفرت پر برکت. ولی چون سوال کردی نظر خودمو میگم تا سری بعد تنوع بهتر بدی وگرنه میدونم که خودت کد بانویی گلم🤩

من سالها تو رستوران کار کردم ، زمانی که قیمه بادمجون میذاری تو سفره درکنارش مرغ یا جوجه کباب بهتره ✌  دفعه بعد باقالی پلو با مرغ یا گوشت بده همه رو دعوت کن بجز جاری 🤪

آخه من مرغو برای مهمون نمیپسندم زیاد برای مهمون خودمونی درست میکنم اکثرا

بهرحال عزیزدلم ممکنه ذائقه مهمون با گوشت قرمز جور نباشه ، بهتره تنوع بدی 

من خودم با گوشت قرمز معده درد میشم و کم پیش میاد بخورم ، شاید ماهی دوبار.

عاشق شده‌ام.شکست خورده‌ام. پیروز شده‌ام.اشتباه کرده‌ام.انتقام گرفته‌ام. تحقیر شده‌ام. دوست داشته شده‌ام.به من عشق ورزیده‌اند. زیرابم را زده‌اند. از کار بی‌کار شده‌ام.دستم را گرفته‌اند. سفر کرده‌ام. وحشت کرده‌ام.از ته دل خندیده‌ام.شهری را که دوست داشتم ببینم دیده‌ام. دیوانه‌وار رقصیده‌ام. خدا را گم کرده‌ام. خدا را دوباره پیدا کرده‌ام.سقوط کرده‌ام. در منجلاب دست و پا زده‌ام.نفرت ورزیده‌ام. از خودم متنفر شده‌ام. خودم را دوست داشته‌ام.برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام. برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام.نفرت‌هایم فروکش کرده‌اند.کتاب خوانده‌ام. فیلم دیده‌ام.فریاد زده‌ام.گریه کرده‌ام. دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم. کسانی از دیدنم هیجان زده شده‌اند. کسی دوست داشته سرم از بدنم جدا شود. مسیرم را پیدا کرده‌ام. بدنم را به سبک خودم دوست داشته‌ام.هورمون‌های مادرانه‌ام فعال شده‌اند.عقل و منطقم غالب شده است.نگذاشته‌ام شکستم را ببینند.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی اینها... 🍂🔮

سفرت خوبه بوده ولی  کباب و قیمه  باهم زیاد نمی خونه اگه بخوام دو مدل درست کنم  زرشک پلو با مرغ و خورشت فسنجان ، یا کباب و جوجه کباب ، یا مرغ و قرمه سبزی حالبتره   ولی درکل سفرت چیزی کم نداشته 

سفرت خوبه بوده ولی کباب و قیمه باهم زیاد نمی خونه اگه بخوام دو مدل درست کنم زرشک پلو با مرغ و خور ...

من معمولاً برای مهمونی مرغ نمی‌پسندم 

برای مهمونی خودمونی درست میکنم 

عشق فقط سه حرفه 👈❤️خدا❤️ ️ 
من معمولاً برای مهمونی مرغ نمی‌پسندم برای مهمونی خودمونی درست میکنم

خوب کباب با فسنجان البته نظر شخصیم هست گلم احساس می کنم قیمه خورشت سنگینی هست ولی در کل پذیراییت عالی بوده