2777
2789
عنوان

موهام رو این مدل کوتاه کنم

159 بازدید | 14 پست

این مدل مو بزنم پشیمون میشم؟آیا به فیسم میاد؟موهای الانم تا وسط سرشونمه

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔

پیشونیم بلند و قلبی هست....گونه های برجسته دارم...زاویه فک خیلی نامحسوس دارم...بینیم طبیعی جراحی شده...چشم و ابروی معمولی دارم..چونه هام زیاد کشیده نیس ولی بعضیا بهم میگن تزریق کردی...خلاصه این ی توصیفی از قیافم

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

این مدل مو به قیافه ای میاد که اجزاش کوچیک باشه مدل موی ریسکیم هست

راستش را بخواهید بسیار سنگ دل شده ام با من چنان کردن که سزاوار نبود که دشمنان چندین ساله نیز اینگونه زمینت نمیزنن مرا درون چاهی عمیق انداختند و موقعی که زخمی و پریشان بودم باز هم بر سرم سنگ ریختن ، مگر دستان من چقد بی نمک بود ؟! 

موهات مثه همین لخته یا پف داره یا موج دار فرفری اصلا این کارو نکن فقط موی لخت این مدل بهش میاد

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
من هرکی دیدم کوتاه کرده ،دو ماه بعد پشیمون شده میادا ولی بلند یه چیز دیگستچتری پرده ای بزن نهایتا

بلند بلند بود موهام تا زانوهام پارسال زدم کوتاه کردم اصلا پشیمون نشدم ولی خب این مدلی نزدم....

موهات مثه همین لخته یا پف داره یا موج دار فرفری اصلا این کارو نکن فقط موی لخت این مدل بهش میاد

۸۰ درصد مثل این لخته...ولی اتو یا سشوار نکنم پف میکنه‌‌....چون خیلی پره داخل موهام

2801