2777
2789

محل خوبیه برای عقده گشایی

🟣🔵🟢🟠🔴هر کی لایک کنه خره 🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴   جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

سلام دکترالان باس بیمارستان باشی من تونی نی سایت جای شماشیفت میدم شمابفرمایید😂😂😂😂😂

ممنون عزیزم 

اتفاقا الان یه  دستم تو مغز بیماره یه دستم گوشیه تاپیک میزنم 🥰❤️

دکترماشالاحرفیه هستیاااااااهواست پرت تاپیک نشه بجای مغزقیچی پنپه کنی جاش خانم دکتر😂😂😂😂😂

نه عزیز خیالت راحت 

من با چشم بسته و حتی در حال خواب ،غذا خوردن و رقصیدن  جراحی  کردم 

حتی یه بار بدون دست یه بیمار رو عمل کردم😇

نه عزیز خیالت راحت من با چشم بسته و حتی در حال خواب ،غذا خوردن و رقصیدن جراحی کردم حتی یه بار بدون ...

حالاتوبدون عمل کردی طبیعه من بدونه اینکه زنه حامله روببینم گفتم بچه اش چیه😂😂😂😂

حالاتوبدون عمل کردی طبیعه من بدونه اینکه زنه حامله روببینم گفتم بچه اش چیه😂😂😂😂

واو هزار الله اکبر 

خانم دکتر من حتی حامله هم نیستم میتونی جنسیت بچمون تشخیص بدی؟

امسال قبولیای پزشکی وپیراهازیادبود توفک وفامیل وشهر زیاددیدم توسایت ازهر10رداتشجو 8تاشون پزشکی قبول شدن وحتی دیده شده کنکوری انسانی هم پزشکی قبول شده 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2801