2777
2789
عنوان

خاهر شوهرم اومد شلوارمو گرفت چیکار کنم بهش ندم 😐😒

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 74 پست
دمت گرم من باید یه راهی پیدا کنم از رو نمیره این

من واسه همسایه مون واقعا مونده بودم چکار کنم با اینکه غریبه بودولی کار شما سخته چون فامیله

خدا بخواد خونمون از اونجا رفت و از اون موقع دارم نفس میکشم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

درکت میکنم بخدامنم یه همسایه داشتم .تا جوراب و پاپوش اگه میدید دارم سریع دخترش میفرستاد ازم میگرفتمن ...

وای منم یه همسایه داشتم مانتو و شالی که تازه خریده بودمو گرفت بعد باهاش رفت مسافرت بعد چندروز با بوی گند و کثیف و چروک اورد حتی تشکر هم نکرد بعد چند وقت مراسم داشتن لباس مجلسی میخواست ندادم و راحت شدم از شرش

نمیشد بخدا لباسهام هنوز مارکش بهش بود میگفت بدههنوز خودم نپوشیدم ولی اول اون میپوشیدخیلی پرو هستن بع ...

اره به خدا گفتی مارک بگم خودش مارکش و کند تازه خندید بهم😒

یه بار وضعیت گذاشته بود که مادربزرگم رحمت خدا رفته .منم بهش تسلیت گفتم

اونم سریع نوشت فلان مانتو و کیف و کفشت و بذار میام میبرم میخوام برم ختم😐

پیش خودم گفتم چه غلطی کردم تسلیت گفتم

[QUOTE=356921596]اگه پروعه باید رک بگی تا میدونه زرنگی کردم هودیمم دادم چون اونو زیاد میپوشم 

میرم دنبال هودی میگم بی زحمت بده میخام بشورم برا عید شلوار زیاد دارم بعد بعو چند وقت میپوشم 

وای منم یه همسایه داشتم مانتو و شالی که تازه خریده بودمو گرفت بعد باهاش رفت مسافرت بعد چندروز با بوی ...

این دیگه خیلی 

منم خاهرم شوهرم کفشمو گرفت کلا کهنه تحویلم داد رفته بود مسافرت 

2801