2777
2789
عنوان

خاهر شوهرم اومد شلوارمو گرفت چیکار کنم بهش ندم 😐😒

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 74 پست
خخخخخ بگو نمیدم لازم دارم

حرف دو ماه پیشه

وقتی زنگ زد بگیره داشت حرف میزد که گوشی و روش خاموش کردم یعنی شارژم تموم شده و تا شب روشن نکردم

خدا رو شکر فهمید و از اون موقع دیگه چیزی نمیگه.

آخه اصلا رعایت نمیکرد که این وسیله یا لباس امانته

خراب و نخ کش واسم میاورد

مثلا کفش منو میپوشید از خونه تا ۳ ساعت راه که بره شهرستان 

بعدم که میاورد واسم گشاد شده بود

کلی لباسام اینجوری شد و بخشیدم به بقیه

[QUOTE=356921596]اگه پروعه باید رک بگی تا میدونه زرنگی کردم هودیمم دادم چون اونو زیاد میپوشم میرم دن ...

نگو عید میگه وقت دارم هنوز و نمیده بهت بگو لباسمو امشب لازم دارم بیارش بعدم بگو داداشت مخالفه و قدغن کرده ببخشید دیگه نمیتونم چیزی به کسی قرض بدم 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

نگو عید میگه وقت دارم هنوز و نمیده بهت بگو لباسمو امشب لازم دارم بیارش بعدم بگو داداشت مخالفه و قدغن ...

نه میگم میخام نو نگهش دارم تاحالا انتحان کردم

شوهرم میگه ناراحت میشه 😒😒

واسه تولدم شوهرم واسم پاوربانک خریده بود

اینو توی عکسی که دخترم گذاشته بود وضعیت دیده بود

خداشاهده فرداش اومد گفت شوهرم میخواد بره تهران پاوربانک و بده😐😐😐😐😐😐

از تو جعبه درآوردم دادم رفت تهران

یه هفته بعد واسم آورد

نه میگم میخام نو نگهش دارم تاحالا انتحان کردمشوهرم میگه ناراحت میشه 😒😒

ناراحتی تو مهم نیست ناراحتی اون مهمه ؟ 

هر وقت چیزی برد به شوهرت بگو بریم بخریم چون دیگه رنگ و رو نداره یا خوشم نماد دیگه استفادش کنم و عفونت میگیرم دوبار که شوهرت پول داد و خرید خودش میره به خواهرش تذکر میده 

2801