2777
2789

یکی از نزدیک ترین ادمای زندگیم داره ب شوهرش خیانت میکنه و اصلا براش اهمیتی نداره و من واقعاااا دارم عذاب میگشم چون هردونفر برام مهمن هم اون خانم و هم شوهر اون خانم و بارها و بارها باهاش صحبت کردم اما هیچ فایده ای نداشت بگید چیکار کنم ک دست از این کاراش برداره؟؟ب برادرش بگم ؟ غیر مستقیم ؟

در این دنیای مملو از شر هیچ چیز همیشگی نیست حتی رنج های ما..

بستگی داره چه نسبتی با من داشته باشن

اگر خیلی دور باشن ترجیح میدم دردسر درست نکنم 

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

بستگی داره چه نسبتی با من داشته باشناگر خیلی دور باشن ترجیح میدم دردسر درست نکنم

نزدیکه 

شما میخوای جانشین خدا باشی؟؟ 

خدا و بنده ی خدا رو بسپار به هم.... رها کن و فراموش... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
شما میخوای جانشین خدا باشی؟؟ خدا و بنده ی خدا رو بسپار به هم.... رها کن و فراموش...

عزیزم هردونفر به من نزدیکن !وهراتفاقی ک بیوفته تو زندگی ماهم تاثیر داره قطعا دوست دارم پیشگیری بشه 

عزیزم هردونفر به من نزدیکن !وهراتفاقی ک بیوفته تو زندگی ماهم تاثیر داره قطعا دوست دارم پیشگیری بشه

نگرانیتو درک میکنم.... اما قبول کن که تصمیم سختی باید بگیری🥺

خدا به راه راست هدایتش کنه ان شاءالله.... 😔

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
نگرانیتو درک میکنم.... اما قبول کن که تصمیم سختی باید بگیری🥺خدا به راه راست هدایتش کنه ان شاءالله.. ...

میترسم از فاجعه بعدش....

چ ربطی ب برادرش دارهاون شوهر بدبخ داره عمرش تلف میشه بایک زن خیانتکار باید بفهمه باکی داره زندگی میک ...

خوب من ک مستقیم نمیتونم ب اون طرف بگم نااااابود میشه بگید چیکار کنم اون خانم دست از کاراش برداره

2801