2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

خوب من زندگیم سالم نیست

یعنی چی عزیزم زندگیت سالم نیست؟ 

میدونم مشکلات دیگه هم داری. 

انرژی که واسه کنکور میذاری ، بذار رو یه چیز دیگه اگه میتونی.

لعنت به این چرخه ی طبیعت. دو نفر دیگه مارو به زور به دنیا میارن، اونوقت ما باید بدختیه یه عمر زندگی رو بکشیم. 

چقد این جریان کنکور و رشته و ....داستان داره برای جوونا. فدای سرت. تو دانشگاه چخبره مگه؟ همه مگه ب ...

منم از توجوونی تفکرم همین بود یادمه قبلنا خییلی به رشته های فنی حرفه ای و علوم انسانی گارد میگرفتن هنوزم به فنی حرفه ای و کاردانش دید و نگاه جالبی ندارن ولی باز از قدیم بهتره. یادمه همه بخاطر پز دادن میرفتن تجربی با اینکه درسشون خوب نبود ولی من از همه شدن نمره هام بالاتر بود رفتم انسانی همه بهم میگفتن چرا رفتی انسانی؟! خبر نداشتن که من میخاستم هنرستان برم خانوادم نزاشتن😁 خلاصه که استارتر جان از این فضای رقابتی بیا بیرون خودتو با هیچکی مقایسع نکن مگه همه باید رتبه دو رقمی سه رقمی کنکور بشن؟؟ مگه همه باید پزشک و معلم و مهندس بشن؟ توو دنیا خیلیا هستن کع بدون اینچیزا کلی به درد ادما خوردن و دنیا بهشون مدیونه 

برای حاجت رواییم صلوات میفرستی دوست جونم؟😊کاربری دست دونفره. دو دوست از دو دنیای متفاوت✨
نمی دونم چرا خدا با من بده

خدا با هیچ کس بد نیست 

اما حدیثی داریم از امام رضا علیه السلام 

که میگن خداوند با بنده هاش با گمان خودشون رفتار میکنه. اگه بهش خوشگمان باشن خوب رفتار میکنه

بدگمان باشن بد رفتار میکنه. 

شما همین نگاهت به خدا نگاه اشتباهیه. باورش داشته باشید که دستتونو میگیره بعد میبینید چطور اوضاع تغییر میکنه

2801