2777
2789

من‌امسال لیسانسم و‌میگیرم‌میخوام‌براازمون‌شرکت کنم ولی اطلاعاتم‌درموردش صفر هیچیییی نمیدونم میشه بکم‌راهننایی کنید 

ازمونش سخته

مضاحبش چطوریه

کلا ی کلیاتی ازش بگید یکم‌مطلب دستم بیاد

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

اول باید ببینی رشته آت تو دفترچه هست یا نه 

سه تا حیطه داره عمومی و اختصاصی و تخصصی 

عمومی ها خوبه ولی اختصاصی ها رسماً مغز داغ می‌کنه فنون و روانشناسی پرورشی و روان شناسی رشد و اختلالات یادگیری این چهارتا کتاب خیلی سخته هر کدوم هم نزدیک ۵۵۰صفحه اس 

باقیش هم معمولی و با دو سه بار مرور کردن اوکیه

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
میگن آزمونش خیلیا قبول میشن ولی نصف بیشترشون توی مصاحبه رد میشن اگر میتونی یه بسیجی فعال بگیر که امت ...

ببخشید از کجا برم دنبال بسیج فعالم 

چون دوران مدرسه  و دانشجویی بسیج بوذم ولی فعال نه 

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
اول باید ببینی رشته آت تو دفترچه هست یا نه سه تا حیطه داره عمومی و اختصاصی و تخصصی عمومی ها خوبه ولی ...

ببخشید از کجا ببینم منابع چیه 

اصلا دقترچه رو‌ازکحا بگیرم

من هیچی اطلاعات ندارم

رستم علوم قرانی

ببخشید از کجا ببینم منابع چیه اصلا دقترچه رو‌ازکحا بگیرممن هیچی اطلاعات ندارمرستم علوم قرانی

تو گوگل بزن دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش وارد سایت سنجش میشی لینک دفترچه گذاشته دانلود کن 

منابع هم ایتا و تلگرام پی دی آف تمام منابع تو کانال ها گذاشتن

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
ببخشید از کجا برم دنبال بسیج فعالم چون دوران مدرسه و دانشجویی بسیج بوذم ولی فعال نه

به خدا منم نمیدونم تو شهر ما مادرشوهرم مسئولشه مدارکم و برد برام فعالی گرفت برا همین در جزیال

اول باید ببینی رشته آت تو دفترچه هست یا نه سه تا حیطه داره عمومی و اختصاصی و تخصصی عمومی ها خوبه ولی ...

به این کتابا سنجش رو هم اضافه کن 🥲🥲🥲

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)