2777
2789
عنوان

خواستگارم قیافش چطوره موقعیت خوب داره عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 35597 بازدید | 346 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

عکسش رو بزار 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
2803

گذاشت یکی لایک کنه

کاربری دوم.بخاطر دعوا با یه آرمی تعلیق شدم و بعد یک سال پرقدرت برگشتم🌱 بی تی اس فن های کم و سن و سال محترم ریپلای نکنن.برای آرامش و تغذیه روحم گیتار میزنم.   میشه از بغض به هنر رسید و از اشک به ساز🦋🤍 اسم کاربریم هم یادگاری از کسی واسم مونده که  من رو اونجوری صدا میکرد خودش الان نیست ولی تیکه کلاماش هنوز باهامن:)💛خوبه همتونم تو امضاتون زدید نمیخواید با ادم احمق بحث کنید لعنتی شاید اون ادم احمق خودتی  ببخشید ولی من نمیتونم کرم درونمو کنترل کنم که کامنت تویی که تو امضات زدی لایک نکن رو لایک نکنم🤝🏻
خب حتما عاشقت شده تو این مدت بعد با رفتنت مشکلی نداره؟

نه اصلاااا دوتاخواهرش کانادا هستن

تا ویزام اومد جشن گرفت و هدیه ویزام بلیط هامو خرید و کلی حمایتم میکنه و تازه اصرار داره قبل رفتن عقد کنیم

همش میگم نکنه ب خاطر ویزا باشه ک اونم پیوست ب من بشه و بیاد 

بابام میگ این عاشق پیشه بودنش قطعا واسه ویزاست ک بچسبه ب تو و بیاد 

ما که ندیدیم ولی خدایی به قیافه پسر گیر ندین اون اگر به اندازه تو خوشگل بود که دیگه تو باید میرفتی خواستگاری.

دختر باید از پسر تو قیافه برتری داشته باشه.

پسرم دستش تو جیبش.خوشی به دلت نزنه

2801