2777
2789
عنوان

چیکار کنم دلم برای پسرم خونه😭😭

279 بازدید | 14 پست

سلام پسرم لوزه سوم داره سی تی کردن متوجه شدن 

بیمارستان دولتی رفتیم از خرداد توی نوبت گذاشتن گفتن زنگ میزنیم هنوز نزدن درصورتی ک دکتر دید پسرم خیلی ترشح داره از بینش و لوزه هاش خیلی بزرگه و عفونت کرده اما چون بیمارستان اموزشیه کسی اهمیت نمیده ک 

به شوهر احمقم میگم بیا ببریم بیمارستان دیگ میگه پول ندارم درصورتی ک داره اندازه پول عمل لوزه😭😭

میگه باید وایسیم بیمارستان دولتی با بیمه انجام بدن

( تکمیلی نداریم)

میگم بزار یه تیکه طلامو بفروشم نمیزاره فقط بخاطر اینکه طلاهم مال خودشه 

دلم خونه برای پسرم شبا همش خروپف میکنه دهن باز میخابه

همش خستس و عصبی مدامم ترشح داره ازبینی مداااام 

تو دماغی حرف میزنه همش از بچگی

بهش میگم بیا بریم بیمارستان التماس دکتره حتی اینم نمیاد انجام بده بهش میگم مرد لعنتی تو هم خدارو میخای هم خرما

به عنوان یه مادر آب شدن بچمو دارم میبینم اما زورم به هیچی و هیچکس نمیرسه خدا مرد ظالمو لعنت کنه ایشالله

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل

من طلا فروختم خودم تنها بردم عملش کردم.آزمایشاتش را کامل کن ببرش واسه عمل.گناه دارن به خدا یع شب خواب راحت ندارند.بعد عمل هم یه هفته اذیت میشه ولی بعدش حال میاد

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
خودت نمیتونی بری حضوری بیمارستان پیگیر باشی

بیمارستان خیلی دوره اما من میرم بخدا 

منتها اختیارم دست اینه این نخاد نمیتونم برم جای تنهایی

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل

عزیزم نگران نباشید من حسم اغلب درسته به زودی عمل میکنید وحتلش خوب میشه امشب از ته دلم برای سلامتیش دعا میکنم انشالله خدا بهت صبر بده تا این روزها رو پشت سر بگذرونی خدا بزرگه به خودش بسپار 

آیا خدا کافی نیست ؟
انشاءالله هرچه زودتر خوب بشه طفلک چند سالشه؟

ممنون ۸ سالشه  طفلک از بچگی داره عذاب میکشه این مرد حتی نمیخاد خرج عمل لوزع بچشو بده نمیزاره خودمم کار کنم دلم خیلی میسوزع برای پسرم بخدا

2804
عزیزم نگران نباشید من حسم اغلب درسته به زودی عمل میکنید وحتلش خوب میشه امشب از ته دلم برای سلامتیش د ...

عزیزم ممنون برای دعای قشنگت انشاالله همیشه هم خودت هم عزیزانت سلامت باشین 

امیدوارم همینطور ک میگی بشه بخدا خیلی خیلی دلشکسته هستم بابت اینکه کاری از دستم برای پسرم بر نمیاد 💔

اسی چند تا کار مهم هست بهت میگم انجام بده خیلی تاثیر خوبی در روند بهبودی داره

اول سعی کن تا چهل روز به هیچ وجه پسرت تنقلات نخوره چیپس و پفک و بیسکویت و غیره حتی لواشک

دوم از عطر و ادکلن دوری کنه مخصوصا موقع خواب

سعی کن لباسش هیچ بوی نداشته باشه که بیماریش رو تحریک میکنه

احیانا اگر در منطقه گرمسیر زندگی میکنید و هنوز کولر روشنه اصلا نباید موقع خواب روبروی باد کولر قرار بگیره

ببین عزیزم این نکاتی بود که پزشکی که متخصص گوش وحلق بود به من توصیه کرد برای دخترم که توی نوبت عمل بود و من این نکات رو رعایت کردم خداروشکر خیلی خیلی بهتر شد و دیگه جراحی نشد

ممنون ۸ سالشه طفلک از بچگی داره عذاب میکشه این مرد حتی نمیخاد خرج عمل لوزع بچشو بده نمیزاره خودمم ک ...

عمل لوزه که خیلی عمل سختی نیست مگه هزینه اش چقدر میشه ؟ امیدوارم مشکلت به زودی حل بشه تو هم برای مشکل من دعا کن🙏🤲

ای که گفتی جان بده تا باشدت آرام جان/جان به غمهایش سپردم نیست آرامم هنوز🌷
امیراعلم وقت گرفتی؟

ن اونجا ک اصلا نتونستم وقت بگیرم بردم بیمارستان طبی کودکان امام خمینی اونم دولتیه اموزشیه اون یباریم ک رفتیم پیش دکتر با نامه کیشیک اورژانس رفتیم از اون به بعد هر چی میخام نوبت بگیرم نمیدن همش مینویسه وقت نداره

بعد شنیدم توی امیراعلم رزیدنت عمل میکنه اما این بیمارستانه بااینکه دولتیه اما فکر کنم خود پزشک عمل میکنه

عمل لوزه که خیلی عمل سختی نیست مگه هزینه اش چقدر میشه ؟ امیدوارم مشکلت به زودی حل بشه تو هم برای مشک ...

مرسی عزیزم منم امیدوارم مشکل تو زودتر حل بشه هر چی ک هست .

والا دیگ زیر ۱۵ میلیون نیست تو این بیمارستانای تهران 

ما تکمیلی و تامین اجتماعی هم نداریم 

من خودم طلا دارم میتونم بفروشم مرده نمیزاره

چون شوهرم خیلی پول دوسته 

مامانش بهش گفته چرا بری بریزی جیب دکترا بزار تو دولتی نوبتت ک شد با ۵۰۰ هزار تومن بچتو عمل کن راحت جلوهم میوفتی تازه ...

اما باور کن از توی خرداد توی نوبتیم خبری نیست ک نیست

یه بیمارستان دولتی دیگ هم رفتیم اونم سرکار گذشا

مرسی عزیزم منم امیدوارم مشکل تو زودتر حل بشه هر چی ک هست .والا دیگ زیر ۱۵ میلیون نیست تو این بیمارست ...

عزیزم چقدر سخت 😔خداهمه روهدایت کنه واقعاگاهی آدم هنگ میکنه از اینهمه بی انصافی

ای که گفتی جان بده تا باشدت آرام جان/جان به غمهایش سپردم نیست آرامم هنوز🌷
2801