2777
2789

بچه ها من ی پیج کوچیکی زدم انلاین بفروشم و واقعا بلد نیستم خیلی لطف میکنید و خوشحالم میکنید حتی شده در حد ی نگاه حمایت کنید از پیجم ک بتونم پیش ببرم کارمو 😭دگ دارم ناامید میشم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

پروفتیلت لباس مشکیه؟ لباس زیر و جوابو...؟ مطمعن شم اشتباهی نزنم شبیه پیجت هس آخه

ممنون از نگاه قشنگتون 😍

واقعا دگ موندم چیکار کنم این پیج لعنتی بالا بره🫠

❤️🌹

عزیرم برای بواسیر الان تو تاپیکتون دیدم من خودم اینجوری درمان شدم حتما ی بار امتحان کنید ایشاله جواب بگیرید

اول از همه یبوستتونو کامل درمان کنید تا وقتی ک یبوست باشه بواسیر بازم ایجاد میشه

بعد اینکه ی علفی هست ما بش میگیم خیارک حالا نمیدونم شما تو منطقتون چی میگید ! تو قبرستونا خیلی درمیاد ی سری چیزایی مثل خیار خیلی خیلی ریز میده مثلا خیاراش نازکیش درحد ی سانت و درازیش درحد بند انگشته ی بوی خاصی هم میده

❤️🌹

حالا ایشاله متوجه شده باشین کدوم علفو میگم دیده باشین! اونا با مخلوط کن له له کنید برگو خیاراشو ! با روغن زیتون مخلوط کنید رو ی دستمال بزارید جلو مقعدتون ! کم بزارید ک ب جلو نشت نکنه !شب ک بیحرکتین بزارید ! من خودم چار شب گزاشتم خداروشکر الان ک ۵سالس میشه هیچ خبری ازش نیس

2801