2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

منم اینو اوردم سراسر ی اردبیلمیگن بد درد نمیخوره میخام پشت بمونم

من میمیرم براش فقط به عشق همین رشته انتخاب رشته کردم ، تا روز اعلام نتایج شب و روز نداشتم از استرسِ نیوردنش ، موقع اعلام نتایج هم از شدت ذوق به گریه افتادم بقیه ترسیدن که قبول نشده باشم🥺😆

منم اینو اوردم سراسر ی اردبیلمیگن بد درد نمیخوره میخام پشت بمونم

باز بنظرم بعضی رشته ها مثل این رشته به خود شخص بستگی داره 

چون خیلی جای کار داره از گلخونه بگیر تاااا کلینیک و اینا

ای چه بامزس😂😍یکم از رشتت میگی اسی چه ناناسه😍🥺

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
ای چه بامزس😂😍یکم از رشتت میگی اسی چه ناناسه😍🥺

کارهای متنوعی بعد تحصیل داره ، از گلخونه زدن گرفته تاااا تولید کود شیمیایی و بذر و اینا

حتی میگن مجوز میگیرن از جهاد کشاورزی و کلینیک میزنن و دقیقا مثل کسی که داروسازی خونده شبیه داروخونه برا گیاها میزنه

2801