2777
2789

سلام. صبح دیدم تاپیک رو رفتم بخونم

واقعا تعجب کردم و ناراحت شدم از بعضی کامنتها

استارتر داشت توضیح میداد اما به طرز بدی بعضیا بهش حمله کردند. چرا واقعا؟

خوب عزیز من حتی اگر انتقاد داری مودبانه انتقاد کن، چرا حمله میکنی؟ اونم یه انسانه دل داره

با پدر مادر، همسر و... هم اینطوری حرف میزنیم؟! 

متاسفانه فضای سایت به سمت بدی رفته و نظارت به شدت ضعیف

به خصوص تو شیفت شب که دیگه فاجعه میشه و واقعا نظارتی نیست

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

اره

.چرا زندگی سختی دارم؟ یه دلیلش شاید(هر کس از یاد من رویگردان باشد در دنیا زندگی سختی  خواهد داشت سوره ی  طه ۱۲۴)پس نماز بخونیم...دلیل دوم شاید نتیجه ی بی فکری و بی برنامه عمل کردن خودمون در گذشته ست چون در حدیث می فرماید(یک ساعت فکر کردن بهتر از هفتاد سال عبادته)یعنی طرف حتی بی دینم باشه با فکر درست هفتاد سال جلو تر از منه نوعیه..ولی خب آخرت مهمتره باید برای اونم برنامه ریزی کرد.دلیل سوم؛عزیز خوش قلبم شاید داری آزمایش میشی وحکمتی داره مثل اولیا که اجرت پیش خدا زیاده 😍 ...هیچ وقت کسی رو به خانواده تون ترجیح ندین چون بی نهایت پشیمون میشین 😔 ... هیچ کاری رو بدون فکر وبرنامه ریزی انجام ندین حسابی ضرر می کنین و عقب می افتین...زیاد حس ها وافکارتون رو روی کاغذ بنویسید بهترین تراپیه...حتما رو کاغذ باشه🌺خدایا آن را که عقل نداده ای چه داده ای؟🙃

چرا هیچکی عضو نمیشه اگه همونایی که این پستو ببینن هم عضو بشن تو یک دقیقه چنل به 100 تا میرسه 💔

آیدی کانالم تو روبیکا 👇

@idea_zibayii

این کاربری قبلا دست خواهرم بود الان ماله منه 🩵

چرا؟ چون کاربزای مرد و بچه ها هجوم اوردن به سایت

وقتی انتقاد میکنیم

میگن مگه چیشده؟ مگه سایت واسه پدرتونه؟

نه سایت واسه پدرم نیست

ولی دلم نمیخواد نیم ساعت که اومدم تبادل نظر باشم سر هر نظری که میدم ۲۰ نفر بریزن سرم شروع کنم باهاشون دعوا کنم

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
چرا هیچکی عضو نمیشه اگه همونایی که این پستو ببینن هم عضو بشن تو یک دقیقه چنل به 100 تا میرسه 💔آیدی ...

لطفا تو تاپیک خودتون تبلیغ کنید

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸
اومده بود راز زیبایی پوستشو بگه. بعد مردم حالشو میگرفتن دعواش میکردن. چرا؟!

واقعا منم دلم براش سوخت

اونقد که گفتم شب تاپیک نزنم عذاب وجدان میگیرم

متوجه نیستیم حق الناس یعنی چی

سایت خیلی سطحش اومده پایین پرشده از کم سن های بی ادب ،همه نه ولی تعدادشون زیاده ،توهین و توپیدن به اقوام،مذاهب،افراد،مسخره کردن ،حتی عذرمیخوام لاس زدن با مردا و...

کچی کورد🪷☘️

میدونی چطوریه فضای اینجا؟اگ بگی از ی چیزی نتیجه گرفتم یا خوشگلم یا ی کاری رو خوب انجام میدم تممووووووم تلاششونو میکنن کارتو اشتباه و پیش پا افتاده نشون بدن 

ولی اگ میگفت واسه پوستم چ پیشنهادهایی میدین؛همین راه حل های خودشو میدادن بهش

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
دقیقا هرکی دوست داره انجام بده اگه قبول نداره یا خوشش نمیاد رد شه

حتی اگه نظری هم داره با احترام و ادب بگه

چند وقت پیش به یکیشون که بد حرف میزد گفتم شما هموطن منی پس مثل خپدت باهات حرف نمیزنم و واقعا به چشم هموطن و خواهر بهش نگاه کردم و حرمتشو نگه داشتم، یه حوری جوابمو داد که تو بیخود کردی میگی هموطنمی! 

2801