2777
2789
عنوان

کنکور فرهنگیان ریاضی🍄❗❗❗

150 بازدید | 16 پست

منابع کنکور فرهنگیان همه رشته ها یکسانه؟؟

اگه جایی رو میشناسید که کتاب های تستی رشته ریاضی رو به قیمت به صرفه تر میده معرفی کنید💕☺️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

دروس تخصصی‌تون ک همون از رشته ریاضیهدروس فرهنگیان هم درس مهارت‌های قرآنی‌ش همونی ولی دینی‌تون صفحات ...

ممنون💕بعد این که سوالای فرهنگیان همزمان سوالای تخصصی میده یا نه؟

ماشالله فک کردم خودم خیلی ارادم قویه😂 پس بیا شروع کنیم ولی تاثیر یازدهم هس یکم سخت کرده

یازدهمم من بهتره .من نگران دوازدهمم که خراب کردم چون آنلاینی بود و روستای ما نتم نداشت🙁😅

یکی از دوستام گفت کاملا جداست یعنی یه روز دیگه ای بخاطر همین گیج شدم😑😅

نه بابا😂دفترچه تخصصی تایمش تموم شه بلافاصله فرهنگیانو میدن

فق یه چیزی من خودم امسال متوجه‌ش نبودم شما با همون یه روز کنکور هم داری سراسری رو میدی هم فرهنگیان

منم فک میکردم این دو روزاشون جداس و دوتا کنکورن ولی نه همون دفترچه تخصصی ک زیر دستته حکم سراسری هم داره فقط برای اینکه لحاظ شه باید هم پول کنکور سراسری رو بدی هم فرهنگیان

2801