2777
2789
اونجاییکه فکر میکنی ادما پشتتن ولی نبودن دلم شکسته اونجاییکه حرفاتو به خدا فقط میشه زد و وقتیکه پسرا ...

مگه چیه شغلتون

اللهم لك الحمد کما ینبغی لجلال وجهك و عظیم سلطانك اللهم لك الحمد دائما و أبدا اللهم اغفر خطایانا و انصر مجاهدیننا فی ارضك المقدسة أرض الانبیاء و المرسلین فلسطین ⁦♥️⁩ ربنا یا رب العباد انصرنا فی کل امورنا آمین اشف مرضانا و مرضی المسلمین آمین اللهم اضرب الظالمین بالظالمین و أخرجنا من بینهم سالمین آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خیلی وقتا یه چیزی رو ازته دلم خواستم ونشده وتلاش کردم واز بقیه حرف شنیدم اون لحظه انگار دلت آتیش میگیره یه نگاهی به بالا میکنی یعنی هستی خدا شنیدی نمیدونم ولی خیلی ناراحتم اصلا تا الان اینجوری نشستم از هرکی آدم ناراحته به خدا میگه از خدا از همه بیشتر ناراحتم اون که همه چی رو دید

اینقدر دلم توی زندگی شکته و حالم بده در هر حالتی ، توی عروسی، مهمونی، جمع دوستانه ، لب ساحل توی جنگل هرجای دنیا قابلیت اینو دارم نگاه ی گوشه کنم بدون شیون شروع به گریه کردن کنمو اسک بریزم با ارومی و بدون تغیر چهرم(

2803

دقیقا همین الان دارم بخاطرش اشک میریزم

دوست عزیز میشه برای شادی روح پدر بزرگم 3 تا صلوات بفرستی.                                                    ما چرا زمین میخوریم؟                                              تا بلند شدن رو یاد بگیریم....                               هیچکس درباره حقیقت کنجکاو نیست فقط چیزایی که باور دارن رو حقیقت می دونن! 
بعضیا خیلی نامردن حتی نمیخان صحبت کردنشون رو درست کنن

برای یه کنکوری دعا میکردم رییس بیمارستان بشه و دکتر ولی اون هر چی حرف از دهنش در اومد رو بهم گفت و بی نهایت بی احترامی کرد بهم همه شونو به خدا واگذار میکنم 

اللهم لك الحمد کما ینبغی لجلال وجهك و عظیم سلطانك اللهم لك الحمد دائما و أبدا اللهم اغفر خطایانا و انصر مجاهدیننا فی ارضك المقدسة أرض الانبیاء و المرسلین فلسطین ⁦♥️⁩ ربنا یا رب العباد انصرنا فی کل امورنا آمین اشف مرضانا و مرضی المسلمین آمین اللهم اضرب الظالمین بالظالمین و أخرجنا من بینهم سالمین آمین

شوهرم خیلی خجالت زده م میکرد واقعا هر روز از خودم بدم میومد،  دل شکستن جای خود داره 

یک ماهه شایدم بیشتر باهاش حرف نمیزنم یکم اوضام بهتره،  دیگه لااقل صبحانه میخورم،  یا نهار 

وقتی میاد هر کودوممون یه سمت خونه ایم،  حرف میزنه ماجرایی از روز رو بگه من هیچی نمیگم هیچی

یکی دلم رو شکوند و تاوان دادنش رو دیدم 

از دخترک عاشق پرسیدند چقدر عشقت رو دوست داری ؟ دختر خنده ای کرد و گفت اگر نباشه میمیرم...لیلی و مجنون این زمانه ازدواج کردند و صاحب دو تا بچه شدند ... یک روز لیلی به مجنون اصرار کرد که راهی سفر بشیم اما مجنون بدون هیچ دلیلی راضی نمیشد ...بالاخره بعد از کلی اصرار دخترک ، مجنون ما راضی شد ... اما این سفر آخر آنها بود‌.. سال ۱۳۹۵ ماشینشون تصادف کرد.. مجنون قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرد و لیلی بعد از کلی جنگ با مرگ و زندگی وقتی فهمید شوهرش آسمانی شده او هم پر کشید و بچه ها یتیم شدند
یکی دلم رو شکوند و تاوان دادنش رو دیدم

همشون این روز رو تجربه میکنن 

2801