عنوان

بچه ها بیاید یچی‌بگم نخندینااااا😂😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1074 بازدید | 92 پست
بلا به دور هفت تا خونه اونور تر😂😂😂نه بابا ،تاپیک قبلیم هست من تمرکزم روکس دیگه ایه🚶🚶🚶

عا😳 حسم هیچ وقت بهم دروغ نمیگفت

لاشی شده(حسم)😂😂

برم تاپیک قبلیت ببینم کیه😂

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙
عه دیگ خودشو گم کرد 😂ولی آهنگاش خیلی خوبه خیلییییی

من رفتم یه بار کنسرتش اجرای زنده اش هم خوبه واقعا، دوباره هم بلیط گرفتم 😂🤦🏻‍♀️

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

اتفافا دیشب توی خوش‌نمک دیدمش با خودم گفتم چه پسر خوبیه، دکتر هم که هست😁سرشو انواخت پایین دیدم عهه ...

حواستو جمع کن یجا پناه بگیر رفیقم با بولدوزر میاد😂😂😂😂😂

رفیقم پرستاری میخونه

Boş ver be gitsin:)Allah büyük🤍Her acının bir ahı vardır🙂Bir of çekersin biter her şey...........
عههه اون ولی آنچنان معروف نیس که نتونه بهش برسه ولی خیلی دار بلندی هم نیست که موقعیتای خوبو از دست ب ...

چیکار کنه بنده خدا بره خاستگاری مثل اون یارو بود از گلزار خاستگاری کرد🤣🤣🤣🤣🤣

Boş ver be gitsin:)Allah büyük🤍Her acının bir ahı vardır🙂Bir of çekersin biter her şey...........
شکر جون فیک یوتیوبی که نیستی؟ببین حالالت نمی‌کونم اگه از کامنت‌های من ویدیو رکورد کنی🥴😂

نه بابا😂😂😂😂😂😂😂😂خدا نکشت

چیکار کنه بنده خدا بره خاستگاری مثل اون یارو بود از گلزار خاستگاری کرد🤣🤣🤣🤣🤣

والا من خودمم زده به سرم برم خواستگاری یکی 

اینجوری که اینا پرنسس شدن همینم میشه🤣🤣