2777
2789
عنوان

دوستم کنکور مردود شده زشته بهش پیام بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1912 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه تاپیک آخر منم بیایید خواهش می کنم

نعنا‌ دیگه بوی‌ نعنا‌ نمیدی‌ ….                                               بی بی یادته‌ گفتم نامزد‌ کرده گفتی خدارو چه دیدی شاید شد ولی بی بی فقط تو دلت‌ روشن بود دل منو ندیدی که دلم قد‌ یه دریا‌خون شد از غضه‌ بی بی ………………. بی بی هم تو رفتی و هم اون  حالا  اون داره پدر میشه و من هنوز دخترم❤️‍🩹 عاشق پروفایلمم‌  
بنظرم بهش پیام بده و کاملا طبیعی برخورد کن اصلا هم به اون سمت نبر بحثو چی قبول شدی؟

پزشکی روزانه 

من با تصور اینکه شما یک خانم هستید جواب کامنت رو میدم و به اسم کاربری خیلی دقت نمیکنم پس اگه از لفظ عزیزم و غیره استفاده میکنم دلیلش اینه . آقایون به خودشون نگیرن .من حساب رو بر این گذاشتم که کاربر های اینجا خانم هستن
میشه درصداتو بگی

زیست ۷۰ 

فیزیک ۶۸ 

شیمی ۳۵ 

ریاضی ۴۷ 

زمین ۸۷

تراز نهایی م بالاتر بود از کنکورم البته

من با تصور اینکه شما یک خانم هستید جواب کامنت رو میدم و به اسم کاربری خیلی دقت نمیکنم پس اگه از لفظ عزیزم و غیره استفاده میکنم دلیلش اینه . آقایون به خودشون نگیرن .من حساب رو بر این گذاشتم که کاربر های اینجا خانم هستن
میشه تاپیک آخر منم بیایید خواهش می کنم

عزیزم من اطلاعی ندارم از روندش 

استارتر جان سلامببخشید میتونم بهت درخواست بدم چند تا سوال ازت بپرسم راجع به کنکور؟

باشه عزیزم

2801