2777
2789

چیکار میکنین بخاطر خودتون و آرامش روحتون وقتی کسی بهتون حرص میده حرفی رو که نباید بزنه رو‌میزنه چجوری آرامش خودتونو حفظ میکنین ؟چیکار میکنین حالتون همیشه مثبتع 

من جوابشو میدم و بعد فراموش میکنم میرم خرید

خدای مهربون دوستت دارم اگ امضامو دیدی برا شفای بیماریم صلوات بده ممنون.من عاشق خریدم وشوهرمم کارش ساخت ساز هرجا صلاح بدونه میسازع منم فکر خریدن وسایل میشم🙂🙂 عشق خریدم  تایم طولانی رانندگی خستم می‌کنه بخاطر همین آنلاین میخرم و از شما قشنگا نظر می‌خوام 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

روتین پوستی دارم واقعا انرژی مثبت بهم میده برنامه ریزیم دارم و واقعا رو روحیه تاثیر پیذاره

بی ارزش ترین انسان ها؛ اونایی هستن که خوب بودن  دیگرانو میزارن پای زرنگی خودشون 

هرکسی یا چیزی که باعث بشه آرامش نداشته باشم رو حذف میکنم حتی اگر اون فرد نزدیکترین فرد زندگیم باشه برام فرقی نمیکنه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استارتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

به این فکر میکنم که چقد اهمیت داره. کل این دنیا با تمام اتفاقاتی در برابر آخرت مثل یه خواب کوتاهه.چرا حرص چیزای الکی رو بخورم.من اینجوری آروم میشم و سعی میکنم آدم خوبی در اجتماع و بنده خوبی برای خدا باشم

ذهن هاي بزرگ درباره ي ايده ها صحبت مي کنند، ذهن هاي متوسط درباره ي رويداد ها حرف مي زنند و ذهن هاي کوچک درباره ي ديگران! هرکه را صبح شهادت نیست، شام مرگ هست ، بی شهادت ، مرگ با خسران چه فرقي می‌کند.. هم غزه هم لبنان جانم فدای ایران جانم فدای اسلام جانم فدای قرآن  حزب الله پیروز است اسرائیل نابود است
روتین پوستی دارم واقعا انرژی مثبت بهم میده برنامه ریزیم دارم و واقعا رو روحیه تاثیر پیذاره

روتین پوستی چجوری من جای جوشان همیشه میمونه چیکار کنم بنظرت

مدیتیشن 

بخشیدن اون شخص بخاطر خودم 

پاکسازی هواپونوپونو

موسیقی پیانو 

رقص 

آهنگ خوندن 

مدام با خودت تکرار کن این مشکل مغز منه اصلا ناخودآگاه مشکله بی ارزش میشه .

یا صاحب الزمان ( عج) درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود ✨🤍🌸اللهم عجل لولیک فرج و فرجنا به ✨🤍🌸                    میشه نفری یه صلوات بفرستید برام برای اینکه امسال عروس شم ؟!ممنون✨🤍🍒           🫠!...아무도 없는 숲속에서

هیچی....میام نی نی سایت ...آشفته تر میشم....😶😑

❤️هر اتفاقی که افتاده رو فراموش کن....فقط چند لحظه چشمات رو ببند....به صدای نفس هات گوش کن....یادت باشه زندگی خیلی کوتاهه....پس خیلی غصه ی اتفاقایی که تو زندگی میفته رو نخور....مثل یه خواب ببینش....❤️
2801