2777
2789

من امسال قراره مهندسی کامپیوتر بخونم این رشته رو بخاطر شرایط اپلای راحتش انتخواب کردم و اینکه هیچ علاقه ای به رشته های تجربی نداشتم و تو فامیلمونم هر کی خونده بود بیکار بود ( از علوم آزمایشگاه گرفته تا مامایی و هوشبری و حتی دامپزشکی) اما الان همه میگن بدرد نخوره و فلان خودم میدونم تو دانشگاه چیزی یاد نمیدن و باید خودمون یاد بگیریم ولی نمیدونم باید چی یاد بگیرم و از کجا یاد بگیرم که رزومه داشته باشم و بیکار نمونم الان از هر کی میپرسم میگه که اگه به دانشگاه بسنده کنی بیکار میمونی ولی وقتی همه این رو میدونن پس چرا اینهمه بیکار تو این رشته هست مهارت هاش خیلی سخت بود که نتونستن یاد بگیرن؟ 

تو دانشگاه چیزی یادت نمیدن در حد مقدماتیه 

هوش مصنوعی 

برنامه نویسی 

و وب رو کار کن 

برنامه نویسی بر اساس تجربم میگم بت پایتونو کار کنی

ازمنبهشما نصيحتقوي بودنرو ياد بگيريد   براي تمام روزايي كهقراره تنتون بلرزه ازادمايي  كهقلبتون روميلرزونن 💔🙂

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

اتفاقا رشته خوبیه دنیا داره به سمت برنامه نویسی ای تی و هوش مصنوعی میره شما در کنار درست رو این مهار ...

من هم همونو به خانوادم گفتم ولی همش میگن دنیا داره پیشرفت میکنه ولی ایران نه که همه ی اونهایی که تو ایران این رشته رو خوندن بیکارن🥲

اول اینکه در هر رشته ای بیکار هست پولدار هم هست بستگی به خود شخص داره که چقدر بتونه از مهارتش استفاده کنه. 

در کل برنامه نویسی یک رشته ی عالی و آینده دار هست هم از نظر درآمد هم از نظر آینده ولی به شرط هایی 

شرط اول اینه که بقول خودت به دانشگاه بسنده نکنی و ترکیبی از مباحث دانشگاه و آموزش های خصوصی میتونه موفقت کنه

اگه سوال برنامه نویسی داری خصوصی پیام بدید چون تاپیک هارو چک نمیکنم 
من هم داشتم به پایتون فکر میکردم این زبان به درد شما خورده ؟ الان برنامه نویس هستین؟

پایتون زمانی خوبه که شما حداقل سه چهار سال برنامه نویسی کردی آدمی با تجربه در برنامه نویسی هستی میخای وارد حیطه های دیگری هم بشی مثلا حیطه ی هک و امنیت یا هوش مصنوعی و ... اصلا پایتون برای شروع برنامه نویسی مناسب نیست من که هرکسی دیدم با پایتون شروع کرده در برنامه نویسی به شکست رسیده و یه ادم افسرده شده چون زحمت کشیده و عملا هیچ چیز نشده .... سعی کن با سی پلاس پلاس شروع کنی تا مباحث را یاد بگیری هر وقت حرفه ای شدی پایتونم یاد میگیری

ضمنا درامد پایتون نسبت به دیگر حوزه ها کمتره مگر در شرایط خاص 

با دوره ی 12 قدم برنامه نویسی شروع کنید در قدم چهارم این دوره زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یاد میگیری و بقیه قدم هاش مبانی برنامه نویسی و هرچیزی که نیازه تا یه برنامه نویس حرفه ای بشید.

من هم همونو به خانوادم گفتم ولی همش میگن دنیا داره پیشرفت میکنه ولی ایران نه که همه ی اونهایی که تو ...

عزیزم یک سر به ارهای علم و فناوری و شرکتهای تک بزن ببین دارن چیکار میکنند 

من دارم باهاشون کار میکنم و متوجه هستم چقدر در حال کار و تلاش هستند و فقط وقتی یک ایده استارت میخوره تا به مرحله نهایی برسه زمان بره 

الان دیگه دنیا را با هوش مصنوعی میخوان اداره کنند

کاربر قدیمی معتاد به نی نی سایت
اول اینکه در هر رشته ای بیکار هست پولدار هم هست بستگی به خود شخص داره که چقدر بتونه از مهارتش استفاد ...

چه مهارت هایی باید کسب کنم مثلا سه چهار تا زبان برنامه نویسی یاد بگیرم کافیه ؟ منظور تا لیسانسم رو تموم کنم کل وقتم رو بزارم روی برنامه نویسی

عزیزم یک سر به ارهای علم و فناوری و شرکتهای تک بزن ببین دارن چیکار میکنند من دارم باهاشون کار میکنم ...

اهان من به مهاجرت هم فکر می کنم اگه بتونم برم قطعا اونجا موقعیت های شغلی بیشتری هم هست ممنون از راهنماییتون