2777
2789
عنوان

افکار خودکشی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 33 پست
به سال نکشیدولی من آدم وابسته ایمیجوریم که هیشکی برام مهم نیس مگر یه عده محدود که همه جونم میشن

کتاب بگم میخونی؟🥲مناسب حال الانت هست 

البته اول خوب گریه کن 

چندروز بعد کتابو بخون چای دم کن برا خودت کم کم بخون 

دیوانه ای مگه؟؟؟؟ اخه دوست پسر چیه که تو اصلا به خاطرش ناراحت بشی،،،،، به خدا من بیست سال پیش با یکی نامزد شدم خیلی خیلی هم همو دوست داشتیم نزدیک جشن عقد و عروسیمون دعوا شد نامزدیمون بهم خورد من یک سال گریه کردم خواب و خوراک نداشتم ،،،،،الان بعد از گذشت این همه سال میگم چه دیوونه ای بودم خودمو اذیت کردم شوهرم هزار برابر از اون بهتره بچه هام خدا رو شکر هزار برابر از بچه های اون بهترن ،،،، در ضمن مرد اگه خودش بخواد زمین و زمانو بهم میریزه تا به زنی که بخواد برسه ،،،دیگه چرا غصه ی اشغالی رو بخوریم که اصلا وجود ما براش اهمیتی نداره

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

بخدا یادت میره 

قول میدم بهت بزا یه چند ماه بگذره فقط یه چند ماه خودتو مشغول کن اگ یادت نرفت هرچی خواستی به من بگو 

من خودم تجربه داشتم دارم بهت میگم از توام بدتر بودم ۲ سال بود :)خودتو مشغول کن سریال بیین ،واقعا بهت پیشنهاد میکنم سریال ببینی برو پارک برو بیرون 

اگ شد برو تراپی 

فقط کاری نکن منم همین فکرها تو سرم بود خودمو با سریال ترکی و طنز و باشگاه سرگرم کردم سر ۳،۴ ماه از سرم پرید فهمیدم انقد ادم تو دنیا هست که به درک این نیس

Boş ver be gitsin:)Allah büyük🤍Her acının bir ahı vardır🙂Bir of çekersin biter her şey...........

توروخدا یه کم فکر کن 

برای پسری که تورو ول کرده،با یک نفر دیگه رفته توی رابطه میارزه که اینکارو انجام بدی؟

خودت که میری ولی مادر و پدرت میشن دوتا موجود زنده ای که فقط نفس میکشن،

بخاطر اون دوتا هم که شده خودتو قوی کن تو بیشتر از هرچیزی میارزی برای خودت ارزش قائل باش

از وقتی رفته انگیزه ای برا زندگی ندارمفقط یه دوس پسر نبود…همه امیدم به زندگی بودالان امیدم ناامید شد ...

گور پدرش بابا ولش کن 

خب برو با یکی دیگه رل بزن بخدا یک ماه

نشده فراموشش می‌کنی 

البته با یه آدم حسابی ها 

دوباره مثل این نشه

شما دخترها چرا اینقدر سریع وا میدید

دیوانه ای مگه؟؟؟؟ اخه دوست پسر چیه که تو اصلا به خاطرش ناراحت بشی،،،،، به خدا من بیست سال پیش با یکی ...

بحث اینه که من از قوی بودن خسته شدم

قبل از دوس پسرمم خیلی مشکل داشتم

این پسر امید آخرم بود

میتونست منو نجات بده اما رفت

اما بد ترین ضربه زندگیمو بهم زد

الان دیگه هیچ امیدی ندارم

اره میدونم

واقعا خرم که دوسش دارم

خیلی غرورمو شکست 

بهم گفت نمیخامت ازت متنفرم حالم ازت به هم میخوره رل زدم 

ولی این حرفاش دوس داشتنمو کم نکرد فقط دلم شکست

به خانوادم فکر میکنم که هنوز زندم

سعی کنید فکرتون مشغول به کاری کنید مثل درس و 

آشپزی و.....

ا

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
گور پدرش بابا ولش کن خب برو با یکی دیگه رل بزن بخدا یک ماهنشده فراموشش می‌کنی البته با یه آدم حسابی ...

اصلا هیشکی به چشم نمیاد

وگرنه من خودمو غرق کردم تو…

ما دخترا وا نمیدیم…شما پسرا نامردید

دیگه دوس پسر من خوبتون بود که رید

2801