2777
2789
عنوان

بلاک کردن دوست پسرم

286 بازدید | 33 پست

بچه ها توورخدا بخونید شاید اروم شدم

من با یه پسری یه سال و دو ماه دوست بودیم بعنی رابطمون خیلی واقعی بود جوری که خانوادش هم میدونن و میدونستم دوس داشتنش واقعی بود اصلا هم نگاه ج*نسی به هم نداشتیم و خیلی راحت و عاشقونه و صمیمی بودیم.من ۲۱ سالم بود اون ۲۳ سالش. تا اینکه من ۳ روز پیش جواب کنکورم اومد ولی رتبم ۵ هزار شد گفتم میخام پشت کنکور بمونم اتفاقا خودشم خیلی استقبال کرد و گفت ۹ ماه که هیچ چند سال باشه من منتظر میمونم. بعد دیشب که خدافظی کردیم بعد رفتنش من ناراحت بودم فقط گفتم یعنی دلت برام تنگ نمیشه؟ که اونم چون شبفت شب بود نتونست جواب بده .بعد صبح بیدار شدم دیدم بلاکم کرده از یه شماره دیگه پیام دادم گفت من و تو بدرد هم نمیخوریم و از رابطه خستم رابطه ما دیگه برنمیگرده.گفت این یه سال دروغ بود.اصلا باورم نمیشه میدونین چقدر سوختم بخدا دارم میمیرم 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

همژمان با کس دیگه ای هم بوده !!!برای منم خیلی پیش اومده سنی نداری ناراحت نباش

وقتش مرد مناسبت میاد

از دست دادنت به قیمت پیدا کردن خودم تموم شد❤️راستش بخوای می ارزید

واقعا همچین آدمای نامردی که الکی دخترهای مردمو وابسته میکنن خیلی راحت ول میکنن تاوانشو پس میدن 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش، چیزی که میاد از چیزی که از دست رفته بهتره🤍🌼🖇️

اخه میدونین همسایمون بود من هر سری ببینمش میمیرم

خانوادش عروساشون برادرش باباش خبر داشتن کلا

چند بار قرار گزاشتیم بیرون همو دیدیم از اون پسرا نبود دنبال هر کس باشه.توی یه شب کلا عوض شد .

هر چی گفتم دلیلشو بگو گفت من و تو به درد هم نمیخوریم 

سال بعدم قبول نمیشی میای میگی تو کردی😕

چه ادم ترسو و بی عرضه ای ک حتی نتونسته مستقیم باهات کات کنه و فقط به یک بلاک کردن اکتفا کرده 

تازه دلیلشم خودت چون رفتی پرسیدی بهت گفته

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!

بهم میگه منی که لب به سیگار نزدم از دیشب ۱۷ تا سیگار کشیدم

من دیشب هیچی نگفتم بهش حتی قروین صدقم رفت بوس فرستاد رفت.حتی دلداریم میداد که بتونم درس بخونم

کاش چتاش بود میفرستادم .پاک کرده

2801