2777
2789
عنوان

حس منفی من به دوستم

101 بازدید | 19 پست

من یه دوست دارم دوتا بچه داره همسرش چهار ساله فوت کرده و ایشون الان وارد رابطه با برادرشوهرش شده ...برادرشوهرش و خانمش یمدت دچار اختلاف شدن و قرار از هم جدا بشن ولی هنوز هم جدا نشدن ...جاری دوستم یکسال قهر کرده و میخواد جدا بشه ولی دوستم تقریبا شش ماهی میشه با همین برادرشوهرش وارد رابطه شد و من قبلا میدیدم دوستم و جاریش باهم میرن پارک و اینورو انور ولی الان ک جاریش رفته قهر با برادرشوهرش برنامه ریزی کردن ازدواج کنن و اینک اسم برادرشوهرشو نفس سیو کرده ....دیروز زنگ زدم بهش کار داشتم گفت برادرشوهرم اومده فرشاشو بیاره برا من خیلی حالم گرفت خیلی ازش بدم اومد نمیدونم حس طبیعی یا نه 

عشق یعنی جای نفرین با دعا یادش کنی ....خانه اش آباد دلداری که یارش را فروخت

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

بعضی ها اسم ادمو یدک میکشن ،یکی از دعاهای هر روزم اینه،خذایا آدم ناجور و شر رو از زندگیمون دور کن 🙏🙏

خدایا ازت ممنونم بخاطر خانواده ام،بخاطر همسرم و پسرام💚،خدایا میدونم حواست به همه چیز هست💚💚.............تو همانی که نمی‌دانی چ اندازه دل انگیزی💝
دقیقا تازه ممکنه این پا نمیداد ب برادر شوهرش اونا اشتی میکردن امکانش بود دوباره برگردن بهم .خلاصه زی ...

اصلا همیشه میگفت من ازش متنفرم یهو من هنگ کردم گفت میخایم ازدواج کنیم

بعضی ها اسم ادمو یدک میکشن ،یکی از دعاهای هر روزم اینه،خذایا آدم ناجور و شر رو از زندگیمون دور کن 🙏 ...

این دوستم زمانی که باهم دوست شدیم واقعا مظلوم و معصوم بود یهو اینجور شد

اصلا همیشه میگفت من ازش متنفرم یهو من هنگ کردم گفت میخایم ازدواج کنیم

میدونی کلا نبلید تو دوران طلاق ب برادر شوهر رو میداد ب طلاق هم میتونستن بهم فکر کنن.

کلا نمی‌پسندم هر حوری نگا کنی میشه دلیل طلاق دونفر یا خراب کردن زندگیشون

تب نداشته احتمالا،کسی ک با برادرشوعر متاهل می‌ره رابطه هیچ وقت معصوم نبود

خدایا ازت ممنونم بخاطر خانواده ام،بخاطر همسرم و پسرام💚،خدایا میدونم حواست به همه چیز هست💚💚.............تو همانی که نمی‌دانی چ اندازه دل انگیزی💝

آب نداشته منظورم بود

گفتم بهش تو که از اون بدت میومد چی شد یهو میگه خودمم نمیدونم

این قطعا و حتما حتی از زمان ازدواجش هم چشم داشته به برادر شوهرش حس که یهو به وجود نمیاد جلوی تو میگه مثلا فکر بد نکنی ارتباطتو باهاش کم کن من بودم که کلا قطع میکردم🚶🚶🚶

Boş ver be gitsin:)Allah büyük🤍Her acının bir ahı vardır🙂Bir of çekersin biter her şey...........
2801